Wpis z mikrobloga

@BongoBong: xDDDD

"Mówią że jesteśmy debilami, więc żeby udowodnić że się mylą to poakażemy, że umiemy czytać, czyli posiadamy umiejętność, którą nabywa się między 6 a 9 rokiem życia".
  • Odpowiedz
@Sonia_Zwierzynska: ale wyśmiewasz gościa, choć nie widziałeś nagrania jak rozumiem, że dukał i co to za recytowanie. chciałem ci zwrócić uwagę, że nie jest tak łatwo wyjść do ludzi i coś do nich mówić przez megafon. Wielu ludzi by miało z tym spory problem
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: To, że wielu ludzi miałoby problem z publicznym przemawianiem nie znaczy, że każdego przemawiającego należy stawiać na piedestał. ONR ośmiesza się tą akcją, mającą walczyć ze stereotypem. Oto widzimy łysego narodowca, który czyta wiersz przez szczekaczkę, z telefonu. To jest zabawne dla wielu osób.

ONR nie odklei od siebie stereotypu niezbyt lotnych i niezbyt wiele mających wspólnego z kulturą ludzi w ten sposób.
  • Odpowiedz
To, że wielu ludzi miałoby problem z publicznym przemawianiem nie znaczy, że każdego przemawiającego należy stawiać na piedestał


@BongoBong: i też gościa nie stawiam na piedestał, tylko próbuję bronić przed durnym krytykowaniem ze strony kogoś kto nawet nie widział wykonania.

Oto widzimy łysego narodowca, który czyta wiersz przez szczekaczkę, z telefonu. To jest zabawne dla wielu osób.


@BongoBong: nie to zostało skrytykowane, tylko już samo wykonanie "pewnie to
  • Odpowiedz
Oto widzimy łysego narodowca, który czyta wiersz przez szczekaczkę, z telefonu.


@BongoBong: nie wposminając, już że spokojnie z tą dyskryminacją. Nawet łysy może sobie coś czytać z telefonu przez megafon i w najmniejszym stopniu powinien być oceniany przez to że jest akurat łysy. treść/jakoś wystapienia>>>pochodzenie występującego.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: Manewruję po płaszczyźnie stereotypu nieuniknionej w tym wątku. Dla stereotypu ma znaczenie, że gościu jest łysy.

Oczywiście istnieje taka możliwość, że to była przepiękna recytacja, gość jest prywatnie miłośnikiem Herberta, a czyta z telefonu, bo zapomniał wziąć tekst z domu. Istnieje taka możliwość.
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1 aha ja gram koncerty i co nie wcześniej że sorry tak ciężko. I co mam mu brawo nic bo umie czytać czy jarać się tym że patrz to Herbert Herberta recytują xD jakoś nie jara mnie to że Onrowiec a Herberta recytuje xD wzialbys żula spod kiosku dał mu megafon 20zł i by ci recytował Mickiewicza albo Szekspira. Na co wy się łapiecie płotki.
  • Odpowiedz