Wpis z mikrobloga

Mirki, chcę wybrać się na Tall Ships racers w weekend. Mam do zrobienia ponad 700km, dlatego chcę dobrze zaplanować ten wyjazd. Zależy mi na tym, aby obejrzeć przypływające żaglowce z możliwie dobrej miejscówki (nie w zatłoczonym porcie). Tutaj pojawiają się dwa moje pytania:

1. Rozumiem że wszystkie żaglowce docierają do Szczecina przez Świnę?

2. Wg. harmonogramu jednostki przypływają pomiędzy 8:00 a 22:00 w piątek, jak to było (wzorem poprzednich lat) - rzeczywiście cały dzień, czy np. lwia część przybędzie powiedzmy pomiędzy 8:00 a 12:00?

#tallshipsraces2017 #tallshipsraces #szczecin #zeglarstwo
  • 36
  • Odpowiedz
@lhotse89: Nawet nie próbuj. Są parkingi P+R na wlocie do miasta nie można minąć i tramwajem do centrum. Najlepiej na Hangarowej, ale pewnie będzie #!$%@?... na stronie tallshipów są mapki
  • Odpowiedz
Panowie jeszcze jedno pytanie - gdzie najlepiej zaparkować w Szczecinie, w miarę blisko imprezy?


@lhotse89: Jestem tu na miejscu i sporo ulic jest zamkniętych już teraz, ja planuję nawet wziąć taxi i dojechać bliżej imprezy parkując znacznie dalej.
  • Odpowiedz
@lhotse89 właśnie śmigłem do i z centrum... Teraz jest spoko, ale za parę godzin będzie masakra. Parkowanie już tylko na p+r, więc nawet się do miasta nie pchaj, parkingi i dzikie miejsca pełne... wszędzie policja i żandarmeria. Stoję na Gdańskiej i tylko patrzę ile aut holują hehe...
  • Odpowiedz