Wpis z mikrobloga

Jakby ktoś się zastawiał, jak może wyglądać duże zamówienie klocków do budowy modeli, to służę uprzejmie zdjęciem poglądowym :)

Są tutaj klocki w kolorze Bright Light Orange (czyli w sumie ciemnożółte) które będą użyte do zmiany koloru karoserii w Ursusie 912 (aktualny prototyp jest czerwony). Dwie maszyny górnicze, czyli Sandvik TH550 i KGHM Zanam LKP 903 też dostaną klocki z tego zamówienia. Oprócz tego trochę drobnicy, narzędzi dla ludzików, kamieni oraz 6 opon z Tumblera, które może kiedyś będą użyte w przyczepie rolniczej :)

Koszt zakupu tego co tutaj widać to jakieś 450-480zł (nie pamiętam jaki był kurs, a na BL mi wyświetla zakup w czeskich Koronach, 2995 CZK). 1/3 tej ceny to koszt samych opon.

Może w końcu tego Ursusa skończę :D

#lego #legodeals #longerowemodele #modelarstwo
Pobierz M_longer - Jakby ktoś się zastawiał, jak może wyglądać duże zamówienie klocków do bud...
źródło: comment_UTu27hVzqLV727Bxg0eaTkwgclb1Jk05.jpg
  • 12
@XTas: No to tak:
Szału nie ma, jak mówiłem wszystko jest pochowane. Jestem w trakcie reorganizacji miejsca budowania, stąd widoczne na zdjęciu puste szufladki (czekają na klocki które są pochowane w kartonach w różnych miejscach mieszkania, ekhm..). Jak to poogarniam to do końca to zrobię dłuższy wpis co i gdzie składuję :)

Ogólnie wygląda to tak że mam duże biurko, robione na zamówienie specjalnie pod budowania z klocków. Pod biurkiem mam
Pobierz M_longer - @XTas: No to tak:
Szału nie ma, jak mówiłem wszystko jest pochowane. Jest...
źródło: comment_MpSJudwAiBE7YRhYuqZqB4mVxg1s7lb7.jpg