Wpis z mikrobloga

@pokey wielkiego znaczenia nie ma gdzie, bo moge się dostosować, bardziej zależy mi na regularności przynajmniej na początku niż na jednym treningu:)
@drugiekonto byłoby super, no ja po prostu nie chce się zrazić za szybko dlatego zależy mi na tym żeby ktoś mi pokazał co i jak:) jak złapie zajawkę to spoko, jak nie - to trudno :)
@pokey począwszy od nastawienia, a skończywszy na tym co robić i jak poprawnie robić. Nigdy nie byłem, więc po prostu nie mam zielonego pojęcia i dlatego jakieś ukierunkowanie mnie w postaci pomocy byłoby przydatne xd
@meiji: jesli masz problem z nastawieniem to nie marnuj niczyjego czasu. Pamiętaj, nie motywacja tylko dyscyplina.Pierwszy trening z trenerme i pokaże ci wszystkie wielostawy. Jeśli pochdzisz dwa tygodnie i dalej będeziesz miał rpoblem z tehcniką to wróć tutaj.
@pokey oki, po prostu słyszałem od paru osób, że trenerzy mają #!$%@? ogólnie, ale jeśli tak mówisz to spróbuję sam, najwyżej się zgłoszę za jakiś czas :)

Co do nastawienia to bardziej chodzi nie o motywacje ale o to, że łatwo się zniechęcić kiedy się nie wie co i jak i nie ma kto pokazać :)