Wpis z mikrobloga

@darkelf: taka strategia może zadziałać raz czy dwa razy. Jeśli znowu odjebią taką fuszerkę i pozwolą mu za dużo mówić, to nie sięgną nawet 4%. Ja bym chętnie na tego starego wariata zagłosował, ale bez Wiplera i Wilka nie wiem kto to może pociągnąć.
@darkelf: taka strategia może zadziałać raz czy dwa razy. Jeśli znowu odjebią taką fuszerkę i pozwolą mu za dużo mówić, to nie sięgną nawet 4%. Ja bym chętnie na tego starego wariata zagłosował, ale bez Wiplera i Wilka nie wiem kto to może pociągnąć.


@desensitization: prawdopodobnie obserwujesz korwina na tyle krótko ze wierzysz w bajki, ja obserwuje od lat 90 i uważam ze gimby sie nigdy nie naucza bo zawsze
@darkelf: ale Korwin się dostał do pierwszego sejmu tylko, więc kasy teoretycznie tak dużo nie ciągnął w latach 90-tych. Teraz dopiero się odkuł w europarlamencie. Inna sprawa, że w jego wieku nie da się zbyt wiele zaplanować. Ciekawi mnie też prawdziwy powód odejścia Wiplera
@desensitization: house of cards sobie obejrzyj, a jak chcesz sie czegoś dowiedzieć na temat korwina to albo poczytaj co napisała miriam, albo jeśli jestes zbyt inteligentny by wierzyć kobietom poszukaj sobie co mówią mężczyźni, ktorzy sie na Twoim guru sparzyli
@darkelf: jutro poszukam. Ale tak czy siak na ten moment nie ma lepszej opcji imo. Jest niby Kukiz, ale ideologicznie trudno mi tę partię jakkolwiek sklasyfikować. Na Marianie się zawiodłem, bo dał się opętać Chojeckiemu. PiS-u nigdy nie uważałem za prawicę, więc zostaje psychokorwin.
@darkelf: czy się dostał do sejmu czy nie to sprawa wtórna. Mnie przeraża, że ponad 95% głosujących wybiera partie, które są za Stan silnymi transferami socjalnymi i wysokimi podatkami. Kiedy do nich dotrze, że emeryturka będzie obywatelska.. przypomną sobie śmiesznego starca w muszce.