Wpis z mikrobloga

#laptopy #komputery #pomocy Szukam laptopa do 2500zl, do gier, oczywiście na ile to jest możliwe za tą cene. Graczem jestem raczej niedzielnym, w życiu może z 6 gier miałem okazje przejść, czas na to mam jedynie w weekendy, i to niewiele. Więc jestem kompletnie do tyłu, chciałbym spróbować paru tytułów, a skoro już kupuje nowy sprzęt to fajnie jakby wiesiek czy najnowsza fifa chodziły na tych średnich wymaganiach lub troche lepszych. Bo tak poza tym to tylko Football Manager będzie włączany regularnie, a do niego właściwie wystarczy dobry procek. Zdaje sobie sprawę, że nie mam co oczekiwać cudów, ale z różnych względów bardziej przyda mi się laptop niż stacjonarka :)
  • 12
@luke4539: y700 rowniez moge polecić w cenie 3k chyba najciekawszy laptop, są rozne jego konfiguracje popatrz na morele.net czy x-kom.pl; na GTX960m i i5 6300HQ pograsz spokojnie we wszystkie nowe gry na ustawieniach medium w przynajmniej tych 30fpsach, a produkcje starsze z lat 2012-2015 to nawet i ustawienia high. Warto sledzic te 2 strony i jeszcze komputronik.pl czesto sa promocje na laptopy i mozna czasem trafic sprzet kilkaset zł taniej ;)