Wpis z mikrobloga

Szanowni użytkownicy,
czy zdarzyło się wam korzystać z portalu Polona.pl? Czy macie jakieś doświadczenia z tym serwisem? Na Facebook piszą że wyszukiwanie nie działa od ponad roku. Będę wdzięczny za informację, planuję naskrobanie jakiegoś pisma do Ministerstwa Kultury, ale chcę się wcześniej zorientować w temacie. Jeśli macie natomiast jakieś porady, to chętnie posłucham.

Błąd: "Wystąpił niespodziewany błąd w komunikacji z serwerem. Za chwilę strona się przeładuje. Przepraszamy za usterki. "
#historia #biblioteka #afera
  • 4
@awcalezenie: U mnie wszystko działa jak należy. Generalnie kiedyś dużo korzystałem z Polony i zdarzały się mniej lub bardziej dłuższe przerwy w działaniu. Po co chcesz pisać do ministerstwa? Jak masz jakiś problem, to uderz bezpośrednio do Biblioteki Narodowej, w końcu to ich portal.
@Balcar: Sprawdź czy działa wyszukiwanie w zawartości. Wtedy zapewne dostaniesz błąd. Błąd wykasuje też przy wyszukiwaniu w wynikach.
Chcę pisać do ministerstwa, bo podejrzewam iż biblioteka mnie zleje (jak zlewają użytkowników od roku), tak MK przekaże to im do rozpatrzenia.