Wpis z mikrobloga

Robiłem eksperyment i z fake konta z losowym mięśniakiem pisałem do dorodnych samic na #tinder , napisalem im w koncu ze to fake konto i jestem prawikiem ale im to nie przeszkadza ze jestem prawikiem bo jak same stwierdzily to nie jest jakis obowiazek zeby #!$%@? byc w zwiazku a przydrozny seks to patologia bo mozna zlapac jakiego HIVa. Wsadzcie sobie głęboko do dupy te teorie ze dziewczyny nie lubia prawików szczególnie kieruje to do @wyjde_z_przegrywu i @Tiestowiron Lochy interesuje czy macie duze libido i czy macie meskie cechy. KOlejna sprawa to bardzo spodobało sie dla nich jak dawałem im komplementy na temat ich urodziwego wygladu szczegolnie pierdziawy i bioder, pisałem 100% prawdy co o nich myśle. Liczy sie #!$%@? wysoki poziom testosteronu i w miarę estetyczny wygląd. Inną ciekawostką niech będzie że dziewczyny same mi pisały że w końcu jakiś polak napisałbo same mudizny i ciapate piszą a tych wbrew pozorom sie nie lubi
#przegryw #depresja #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu
  • 29
@Tiestowiron: kilka czynnikó spowodowały że pomimo wysokiego testa nie dali mi nigdy, coś jak w 100lat samotnosci(ktorej nie czytalem) wszystkie czynniki w zyciu byly przeciwko mnie. Jakbym te same komplementy jej poweidzial w realu to by sie #!$%@? ze mna bo one kochaja jak sie je komplementuje
@wyjde_z_przegrywu: Ja jestem /sp/ z 40cm z łąpie czyli teoretycznie tego chca lochy
@Zerca2017: XD no tak każdy winny tylko nie ty. Jakbyś tylko zechciał być wygrywem to byś przedymał wszystko. Idź na ulicę mówic komplementy a potem wróć do nas z płaczem. Pewnie i tak zwalisz winę na jakiś inny czynnik. Zrozum, że loszki nie chcą prawiczków z wielu powodów. Jeden to taki, że chca mieć przyjemność z seksu i nei chcą nikogo uczyć. Nie oszukujmy się seks to twarda umiejętność i trzeba
dobra to teraz sie przyznaj ile zaruchales po okazaniu tych swoich "meskich cech" chowajac sie za nieswoimi miesniami i twarza? bo pisac sobie to takie jak one potrafia godzinami dla zabicia czasu i nic z tego nie wynika. niestety, ale prawdopodobnie jestes tylko dostarczycielem atencji i nikim wiecej( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Coaxxil: seks to umiejętność? co ty #!$%@? #!$%@?? wiesz o co chodzi w #!$%@?? żebyś się spuścił w loszce co najmniej 10 razy raz po razie bez #!$%@? o grze wstępnej, bez narzekania ze locha jest kłodą. Jak spuścisz sie raz czy dwa podczas codziennego #!$%@? to jesteś nikim i tutaj technika nic nie podziała, kwestia genów albo farmakologii. Dlaczego mi sie nie udało? 10 miechów ostatnio przegniłem na bezrobociu i
Względność. Brzydki facet jak jest biedny i niepewny siebie to ma przechlapane. Przystojny? No jak jest przegrywem to też kolorowo nie ma ale ma o niebo lepiej niż brzydki przegryw. A jak często widzicie przystojnego przegrywa? Żeby ładnie wyglądać trzeba o siebie dbać. Przegrywy często są zapuszczone do opłakanego stanu. Dobre geny nic nie wskórają jak waży się 125 kilo i żre najgorsze gówna jakie tylko świat widział.

Z kobietami jest dokładnie
@Zerca2017 LOL, Ameryki nie odkryłeś. W sporej części męski wygląd to właśnie przez mięśnie - bo niski poziom tłuszczu, to i rysy twarzy ostrzejsze. A to, że u faceta czasami jaja i pewien rodzaj bezczelności może być ważniejszy niż wygląd - masz 12 lat, że się o tym dowiadujesz? Według ciebie czemu tępe sebixy wygolone na łyso nie mają problemu z zaruchaniem czasami naprawdę ładnych dziewczyn?