Wpis z mikrobloga

Witamy na wykopie, gdzie osoba na 1. miejscu w rankingu - @Mesk taguje podpalenie czyjegoś mienia (w tym wypadku centrum dla młodych osób LGBT) jako 'bekazlewactwa', a podpalacza nazywa "życzliwym". Super portal, brawo @wykop @a__s @m__b https://www.wykop.pl/link/3849715/zyczliwy-podpalil-centrum-lgbt-dla-mlodziezy-w-phoenix/
Widzę, że po aferze z minusującym skryptem (co używało top10), nic nie zrobiliście, aby poprawić jakość rankingu. #wykop #neuropa #patologia #bekazprawakow #lgbt
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TurboDynamo: Konsekwencją czyjegoś przestępstwa jest wysłanie do więzienia osoby, która je popełniła (albo w tym przypadku ukaranie banem/ostrzeżeniem wykopowicza, który w ten sposób napisał o przestępstwie), a nie zmienianie działania rankingu na wykopie, bo ktoś związany z przestępstwem jest w nim za wysoko.

W rankingu jest się wysoko za dobrze oceniane znaleziska i komentarze, a nie za brak popełnionych przestępstw albo za odpowiednie pisanie o nich. Jeśli ktoś napisał coś
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: #logikarozowychpaskow najpierw zarzucilas opowi ze sie #!$%@? do rankingu (nota bene nie wiem jak mozna tak odebrac jego wpis, ale zrzucam to na karb ciezkiego piatku i przykrej soboty), a teraz sama sobie odpisujesz w temacie.
W dodatku piszac takie kwiatki:

ktoś związany z przestępstwem jest w nim za wysoko.


Masz jakies informacje ze stoi za tym wykopek?
  • Odpowiedz
zarzucilas opowi ze sie #!$%@? do rankingu


@PurpleHaze: napisał "Widzę, że po aferze z minusującym skryptem (co używało top10), nic nie zrobiliście, aby poprawić jakość rankingu."
To on o tym napisał tak jakby w jednym wpisie chciał wspomnieć o tym co jadł na obiad i o zdrowiu swojej cioci?
No chyba
  • Odpowiedz
Widzę, że po aferze z minusującym skryptem (co używało top10),


@artpop: Wypraszam sobie. Jestem w top10 od dawna, a nigdy nie używałem żadnego skryptu.
  • Odpowiedz