Wpis z mikrobloga

@JRtI: Tak, ciekawe czemu nie było go wśród finalistów. Może nie wysłali? Jest zdecydowanie lepszy choćby od Tesla Fieldtrip i Electric Car Range Race: How far can electric cars go?, które były w finałowej 10.
MKBHD to jak wpuszczenie PewPew'a na konkurs popularności i tak na śmiecia-celebrytę będą jego fani głosować - z MB nawet to, że jego film był tak na 3-4 miejsce jak dla mnie nie przeszkodziło mu zdecydowanie i niezasłużenie wygrać.
Dla mnie PODIUM zaczyna się od DRUGIEGO miejsca.
@anon-anon: IMO MKBHD wygrał zasłużenie, bo zrobił prawdziwą reklamę - pokazał funkcjonalność auta, przestronność wnętrza i to, co Elon lubi najbardziej, czyli że Tesla potrafi odstawić spod świateł nawet Lambo. Pokazał, że Tesla jest samochodem na codzień i daje dużo frajdy z jazdy. Everyday Astronaut też zrobił świetny filmik, ale skupił się bardziej na marce. Cały filmik trwa 44 sekundy, a samochód pokazany jest może przez 15 sekund, wtf?
Poza tym,
@Pierwiastek_z_Pi: Ja dobrze wiem, że zrobił reklamę. Dlatego m.in. u mnie jest na 3 / 4 miejscu. Everyday Astronaut u mnie też by nie wygrał. No ale to już było-minęło.
Było by zaś ubawnie gdyby wystartował też PewPewBułka-czy-jak-mu-tam i było starcie subskrybentów. :)