Wpis z mikrobloga

@Cineczeq: Za to ja widzę, nawet jeśli podejmuję jakieś działania to i tak nie przynosi to efektu. Polska to błedne koło. Wiem, że chciałbyś i pewnie wiele ludzi zobaczyć to na wykopie, ale ludzie to źle postrzegają bo komputer nie jest żadnym centrum dowodzenia.
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Rozwijałem, aż tu jak zwykle jakis manowiec przyleciał i usuneło mi odpowiedz. Krótko pisząć zamiast my już dawno produkować telewizory pod polska marką to robimy, dla koreańczyków z ich technologią, kadrą, inżynierami. Oni zbierają wszystkie owoce naszej pracy. Na naszym terenie wykorzystują wciaż ten sam polski schemat, który nazywa się "siła robocza".

@anonim1133: Ja to jeszcze nic. O takim grafenie możemy zapomnieć. @ostr: Wymyśliłem ten tekst lata temu,
  • Odpowiedz
@hipisan: Ale ty rozumiesz dlaczego "my" produkujemy pod ich marką? Rozumiesz, że oni za to płacą i dlatego zbierają owoce?

Strasznie chaotycznie piszesz/myślisz. Dlaczego mieli byśmy zapomnieć o grafenie?
  • Odpowiedz
@anonim1133: To proste wciąż wykorzystujemy siłę roboczą. Przy grafenie trzeba się na prawdę dużo na myśleć. To nie my jesteśmy tak zaawansowani technologicznie, że prowadząc firmę praktycznie nie kiwamy palcem. Jest jeszcze inny powód bo jak czytam, że jedynie co do tej pory udało się zrobić to przejąć jakąś hale to śmiech mnie bierze. Ten profesor czy też doktor z którym był wywiad o grafenie, powinien przyjechać na dolnysląsk i zobaczyć
  • Odpowiedz
@Cineczeq: Z grafenem? widzę jak to wyglada. To my jesteśmy "pomiatani" a koreańczyk tylko pilnuje interesu. Przyjadą popatrzą i pojadą. Technologię mają taką, że jest dosłownie pomyślana o WSZYSTKIM.
  • Odpowiedz