Wpis z mikrobloga

Mircy, po licznych artykułach na temat bieDrona parrot orak hydrofoil, postanowiłem go kupić. ( w gablocie nie posiadał on ceny, może pracownik chciał sobie odłożyć). Ciekaw byłem dlaczego można go kupić za ponad połowę ceny no i w sumie nadal nie wiem(biedronka 129 zł, producent 140€) Jak na zabawkę spisuje się satysfakcjonująca tylko silnik przestał mi działać po jednym dniu. Koszt nowego silnika to około 50 zł więc postanowiłem naprawić go za pomocą YouTuba i się udało. Chociaż nadal nie wiem czego to była wina, bo zamieniłem silniki miejscami. Pewnie chodziło o styki po kilku upadkach z 3 m na beton. Na wodzie nie mam zamiaru go używać więc wydaje mi się że cebuladeal wyszedł. Taka w sumie #recenzja mi wyszła.. Czekam aż #klawiatur się wypowie w #techweek.

Polecam jak gdzieś jeszcze jest.

#biedronka #drony #cebuladeals #klawiter#klawiter #parrot
m200a - Mircy, po licznych artykułach na temat bieDrona parrot orak hydrofoil, postan...

źródło: comment_H9wz1uFIhrUSplkpY9kRN7acXsyX8dEZ.jpg

Pobierz
  • 2
@aleksander_z: Mój zaliczył naście poważniejszych kolizji z drzewami, budynkami (rekordowy upadek po zderzeniu ze ścianą na wysokości około 8 metrów) i ciągle działa ( ͡º ͜ʖ͡º) niezniszczalna zabawka, mam zwykłą wersję nie pływającą, raz wylądował w oczku wodnym i pływał między rybkami (,) po zdjęciu osłon, wymyciu wszystkiego zmywaczem i wysuszeniu machając przez dwie minuty w rękach lata jak nowy ( ͡