Wpis z mikrobloga

@Bialy_Mis: ja widze, ty widzisz ale ile to rzeczy ludzie nie widzą
co za różnica ustawione, czy nie całkiem śmieszne - czego często nie można powiedzieć o kabaretach co odgrzewane dowcipy serwują
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: pracowałem chwile na budowie i jak dla mnie ani troche nie ustawione :) Zwyczajnie nie jak tam jesteś i nie wiesz to nie patrzysz na rury na podłodze tylko na cel :)

P.S. Po opisie liczyłem, że za chwile będzie obrót kamery, a tam inna ekipa kitra się za paletami i rzuca w tych ścinkami kabli :D
  • Odpowiedz
@Mesk: załatwiły mnie tak za gówniaka sebki na osiedlu. Wpakowali kamień w gałę i krzyczeli żeby im kopnąć jak przechodziłem. A ja jeszcze głupi z czuba przywaliłem. Chyba nawet o centymetr się ten głaz nie poruszył. Skończyło się na prześwietleniu ale okazało się że nic nie złamałem, tylko spuchło jak #!$%@? na kilka dni.
  • Odpowiedz
Ej, znam dokładnie 2 podobne historie jak ta ( ͡ ͜ʖ ͡) Pierwsza: mój szwagier pracował na kopalni ale nie na dole tylko jako mechanik od maszyn, na koniec roboty postawił na alejce do wyjścia z pracy puszkę plastikową po paście BHP i wsadził do środka tuleje stalową. Długo nie czekał jak jakiś mądry próbował nią strzelić gola ( ͡° ͜ʖ ͡°) Druga
  • Odpowiedz