Wpis z mikrobloga

#heroes3 #homm3

No kurdę tak dobrze mi dziś idzie. Odpaliłem random XL na 200%. Pierwszego tygodnia miałem już elfownię (homestead) i kasztel. Drugiego miałem kapitol i skarbiec. Trzeciego miałem już wszystkie budynki jednostek wybudowane, a także zajęty drugi zamek. Czwartego miałem już wszystkie budynki jednostek drugiego zamku, oprócz smoków, do tego skarbiec na dwóch zamkach. Potem zacząłem na ostro jechać na zamki - jeden za drugim. Tylko brakowało town portalu - ten wyleciał z jednej z puszek pandory.

Przyznam, że "autor" tej randomowej mapy trochę przesadził z siłą niektórych kreatur, np. kilkadziesiąt kryształowych smoków blokujących drogę do następnego zamku, ale prędzej czy później je przebiję.


Dam znać jak przegram.

  • 9
@rozczaskator: @michal-suski: Zaczęły się potyczki, zaczęły się straty. Więc już nie szło tak dobrze. No ale w końcu spotkałem takiego jednego co miał mało jednostek, ale przy pierwszej możliwości zabijał mi pół armii jednym czarem i uciekał. Wziąłem go z armageddonu na hita i taaaaaki spadek, super artefakty, książka ze spallami wiatru, w tym latanie... szkoda, że tablet się rozładował. Zapisane jest na szczęście.