Wpis z mikrobloga

@Nova24: Czasem mam wrażenie, że dużo ludzi ma taki gotowy szablon do oceniania filmów i ślepo w niego patrzy, jak w klucz na maturze. I tak sobie odznaczają co było poprawne, a co nie. A jak się film w ten klucz nie wstrzeli, no to niestety mamy słaby film.

Sam nie odniosę się do zarzutów, bo filmu nie widziałem
@Nova24: wiadomo bohater jest tu zbiorowy raczej, a postacie pionkami, ale to chyba o to chodzi im, że na kilku osobach się Nolan skupia, a za dużo w trakcie filmu o nich nie dowiadujemy, mamy jedynie wolę przetrwania i wolę uratowania, żołnierze wszyscy są tu tacy sami, zlewają się ze sobą.
@Nova24: Dla jednego może być to wada, dla drugiego zaleta. Nie róbmy z siebie jakiś wielkich koneserów/krytyków filmowych, przez ten zabieg dosłownie przeszedłem obok filmu, rozumiem anonimowość żołnierzy, którzy są w stanie zginąć w każdej chwili, no ale według mnie poszło to za daleko, i to skakanie w czasie. Zresztą to co wczoraj napisałem od razu po powrocie z kina -> "Wróciłem z kina i jestem troszkę zawiedziony, pod względem technicznym
@Nova24: Teraz obejrzałem recenzje od kinomaniaka i się w 100% z nią zgadzam, Ci co 'spuszczają' się nad filmem i dają 10/10 są tak samo Januszowaci co narzekają i dają 6/10 i gorzej.