Wpis z mikrobloga

Bardzo modne stało się ostatnio pojęcie KONSTYTUCJA. Ludzie wymachujący plakatem z takim napisem lub krzyczący na ulicy kon-sty-tu-cja domagają się przestrzegania i nie podważania jej zapisów. Tymczasem Art18. Zasada ochrony rodziny Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.
I co teraz ? KON- STY- TU- CJA na marszu równości ? Ale jak to ....
#polityka #polska #heheszki #neuropa #4konserwy
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzeczywiście, tego czego uczą na wosie w szkole jest wiążące. Podaj w takim razie jakikolwiek powód dla którego nie może być instytucji związków partnerskich mających pewną ochronę prawną.
  • Odpowiedz
@Xoltron: Mnie związki partnerskie nie przeszkadzają, mam znajomych gejów których szanuję i tego uczę moje dzieci. Napisałem post o Konstytucji tylko z jednego powodu. Obrońcy Konstytucji powołują się na jej zapisy, które są jasne i czytelne i które nie podlegają łamaniu. Tymczasem wzywanie do legalizacji małżeństw jednopłciowych jest nawoływaniem do łamania obecnej konstytucji o ile ta nie zostanie zmieniona wcześniej. Albo się przestrzega KONSTYTUCJI albo nie. Proste. Żegnam nie mam
  • Odpowiedz