Wpis z mikrobloga

a mnie juz zaczelo bolec, bo myslalem ze masz tyle na koncie. Ahh niektorych cech polskich sie nie pozbede


@niczego_nie_osiagne: To nie jest polska cecha. Zawisc, zazdrosc to nie jest typowo polskie. W kazdym razie to Twoja cecha i nie ma znaczenia jakiej jestes narodowosci.
  • Odpowiedz
  • 2
@a__s Jeśli chodzi o ROR to PKO jest w porządku, mają opłatę za kartę 5 zł/mies. ale każda transakcja kartą odejmuje złotówkę od opłaty. Zerknij też na bezwarunkowo darmowe Nest Bank i Idea Bank.
  • Odpowiedz
@a__s: zależy pod jakim względem mBank . Jak do trzymania kasy tylko ,to każdy przecież bank jest taki sam . Gorzej jeśli chodzi już o kartę w mBanku albo robisz transakcje za 350 zł i jest bezpłatna , albo musisz mieć dochody na konto 2k miesięcznie wtedy konto i karta bezpłatna , ale limit do tysiaka na karcie dziennie wiec tez znów słabo
  • Odpowiedz
@a__s: mam pko bp oddział inteligo i sobie chwale, świetna aplikacja mobilna (blik, nfc, przelewy, rachunki, przelewy stałe, blokada karty itd) łatwy dostep przez internet, wszystko przejrzyście, opłata za konto to 4zł jeżeli nie wydasz kartą 100zł w ciągu miesiąca, jak wydasz masz za free, limity na karcie można zmienić przez internet, chyba nie ma ograniczeń
  • Odpowiedz
@a__s: ja pko odradzam. ma niebieski, jego przypadłością jest to ze ciagle karty odmawiają posłuszeństwa przy płaceniu zbliżeniowa. (w ciagu roku wymieniał karty 3razy) z tego co kojarzę moze wypłacać tylko w swoim bankomacie, bo z innych ma duże prowizje, a jesli byłabyś zainteresowana w przyszlosci kredytem to odradzam na 100% bo sprawy, ktore powinny byc załatwione w dwa dni, my czekaliśmy 2 miesiące albo dostawaliśmy wiadomości, że "ja nie wiem
  • Odpowiedz