Wpis z mikrobloga

@galaxie500: Też przerabiałem podobny okres i jadłem dokładnie ten sam zestaw czyli kluski z zamrażarki + sos pieczeniowy xD

Kota nie miałem, ale brat był więc w sumie podobnie jak z kotem trzeba się było obchodzić.
  • Odpowiedz
Tak wyglada obiad kobiety upadłej - kluski śląskie z mrożonki podane z ciemnym sosem pieczeniowym z torebki. Na popitkę szampan. Nie ruski, ale prawie. To wszystko jedzone samotnie, przy komputerze.


@galaxie500: i to jeszcze komputerze do gierek ( ͡° ͜ʖ ͡°) przegryw motzno jak na różową ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz
@tomszczyk: Skład produktu:
mąka pszenna, skrobia, boczek wieprzowy (6,3%) (boczek, sól), tłuszcz palmowy, pieczarki (5,2%), sól, wędzona słonina (4,4%), maltodekstryna, wzmacniacze smaku (glutaminian monosodowy, guanylan disodowy i inozynian disodowy), cebula* (2,7%), czosnek, papryka, jałowiec, koncentrat pomidorowy* (2%), sok z ogórka kiszonego, syrop karmelowy, marchew*** (1,8%), preparat serwatkowy (mleko), borowiki (1,1%), aromaty, maślaki (0,8%), laktoza, ekstrakt słodu jęczmiennego, ekstrakt drożdżowy, majeranek, liść laurowy, aromat dymu wędzarniczego

Rzeczywiście, od tej odrobiny
  • Odpowiedz