Wpis z mikrobloga

@SmallCaracan: To już jest podwójnie dziwne, bo byłem rok temu w Makarskiej 10 dni i tam naprawdę jest tanio, na pewno porównywalne z polskim morzem. Za zajebisty apartament z widokiem na morze płaciliśmy 100zł za dobę na łeb. Chyba, że doliczył transport np. no to wiadomo, że tam jest daleko dość.
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: Chorwacja jest tanim krajem 60-120 zł za obiad? No jeżeli był by to homar z kawiorem wyławianym o wschodzie słońca przez //wyspecjalizowanych w tym fachu arabów// to pewnie taka cena.

Nie przypominam sobie, abym płacił więcej niż 30 zł za jedzenie w Baska Voda i okolicznych miejscowościach.
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: @Oskarek89: wlasnie wróciłem z Kołobrzegu a wcześniej byłem na 11 dni na Rodos i powiem tak-w Polsce tanio jak w ukraińskim burdelu, wakacje w ciepłych krajach owszem tak jak miałem ja: All inclusive (swoją droga trzeba miec No chyba ze chcesz liczyć Ok 10€-12€ na osobę za posiłek) i wtedy można buszować ale tanio nie jest (chodzi o życie a nie o wykupienie wycieczki i nie wychodzenie poza progi
  • Odpowiedz
@kuskoman: @onea: @wiktorek_pl: No ja wiem, że w Chorwacji nie jest specjalnie drogo, co napisałem w swoim komentarzu na screenie ("o ile w Chorwacji jest ok, tak w Grecji ceny są... dosyć wysokie").

Po prostu chodziło mi w tym wpisie o to, że często wykopki komentują coś o czym nie wiedzą.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: ja tam byłem 3 lata temu i to co Ty piszesz to jakieś kuriozum. Ceny tam byt przyzwoite i cały wyjazd 8 czy 9 dni nie przekroczył 1700 zł a jedliśmy codziennie na mieście.
  • Odpowiedz
@Oskarek89: Był to Twój prawdopodobnie pierwszy pobyt w Chorwacji, przed nim (pobytem) skomentowałeś

Za te same pieniądze pojedziecie do Grecji czy Chorwacji


"Za te same pieniądze" - czyli w domyśle za małe pieniądze (bo w Polsce jest tanio porównując do wyjazdów za granicę) nie pojedziemy do Grecji czy Chorwacji. Skomentowałeś tak przed wyjazdem, nie mając o tym pojęcia, gdyż tam nie byłeś (no chyba, że z opowiadań). Jak widać po dzisiejszym
  • Odpowiedz