Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nowe plany życiowe.

Dzisiaj byłem na krótkiej randce. Dziołcha na żywo robi 5x lepsze wrażenie niż przez sieć, a już przez sieć robiła zajebiste wrażenie. Jest dobrze do tego stopnia, że postanowiłem wygłosić oświadczenie. Otóż. Jeśli z tą Panią by mi coś wyszło, to by mi #!$%@? chyba skrzydła wyrosły i latałbym pod niebiosami. Rzucam wszelakie używki (no dobra, może z wyjątkiem ziela xD) i zostaję przykładnym mężem i partnerem.

(krótkie wyjaśnienie. byłem do tej pory dwukrotnie zaręczony, moja ostatnia partnerka zamieniła moje życie w piekło, zniszczyła mnie psychicznie, za czym poszło zniszczenie fizyczne, w tym problemy z alkoholem)

A jeśli nie wyjdzie, to plan jest z goła inny. Skupię się na pracy żeby jak najszybciej zostać Solutions Architectem, i jak będę zarabiał w #!$%@? kasy to doprowadzę się do upadku nadmiarem narkotyków, by zakończyć swój żywot złotym strzałem z kokainy zmieszanej z mdma i kwasem. A całość popiję połówką najdroższego koniaku na jaki będzie mnie stać.

Tak bywa.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://localhost:1337 ) Zaakceptował: sokytsinolop
  • 12
@Zielski: dzięki za zawołanie @maniek_, już wyjaśniam. Dzsiaj w nocy był jakiś problem, na serwerze produkcyjnym endpoint do akceptacji zarówno wyznań jak i odpowiedzi wysypywał się bez błędu. Żadnych większych zmian wczoraj nie robiłem, więc dziwna sytuacja. Sprawdzałem na localu czy działa i jak widać... działało.
Jak ktoś chce odpowiedziec w tym wpisie to trzeba zamienić localhost:1337 na mirkowyznania.eu
@AnonimoweMirkoWyznania: "Otóż. Jeśli z tą Panią by mi coś wyszło, to by mi #!$%@? chyba skrzydła wyrosły i latałbym pod niebiosami. Rzucam wszelakie używki (no dobra, może z wyjątkiem ziela xD) i zostaję przykładnym mężem i partnerem." - fajnie masz. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tak jak ja ( ͡ ͜ʖ ͡) ...z tym że skończyło się po 2,5 bo #sex nie a