Wpis z mikrobloga

Witam w #chinskacebula
Przedstawiam kilka atrakcyjnych promocji z #banggood

1. Tablet Jumper EZpad 6 w cenie 168.58$ (628.81zł) z kuponem ec2ec8

2. Coolpad Cool Play 6 - 6GB RAM 64GB ROM Snapdragon 653 w cenie 207.99$ (775.81zł) z kuponem PLAY6

3. Thermometer IT-201 w cenie 11.13$ (41.52zł) z kuponem eb9257

4. Walkie Talkie BF-T1 Frequency 400-470MHz w cenie 19.99$ (74.57zł)

oraz z #gearbest

1. Xiaomi Redmi Note 4X - 3GB RAM 32GB ROM Snapdragon 625 w cenie 139.99$ (522.17zł) z kuponem NOTE4XGB1

2. Czajnik Xiaomi 1.5L w cenie 38.99$ (145.44zł) z kuponem MIKTHK

3. Xiaomi Mi Robot Vacuum w cenie 298.99$ (1115.24zł) z kuponem OFERCHINASXMV

4. Ładowarka LiitoKala Lii - 202 w cenie 3.99$ (14.89zł) z kuponem UBERLII

Linki bezpośrednie:

polu7 - Witam w #chinskacebula
Przedstawiam kilka atrakcyjnych promocji z #banggood
...

źródło: comment_bvgEj3mzzDurqN2Llr3Bi1Sudx6imFfv.jpg

Pobierz
  • 20
@polu7: i tu jest problem. ok poradziłem sobie. płatność przelewy24 będzie ok, czy lepiej kartą walutową w $ ? w złotówkach z przesyłką bez Vatu wychodzi 536 zł więc chyba nie opłaca się bawić w przewalutowanie bo wyjdzie to samo.
@trollasek: Ten czajnik to niestety jeden z produktów Xiaomi, których nie polecam, jeżeli masz inne produkty tej firmy w domu, musisz mieć aplikację w języku Chińskim żeby się z nim połączyć i nie ma on Wifi tylko BT.
@trollasek: generalnie to po prostu moj czajnik był już stary i kupiłem taki :) Korzystam z niego bez tych smart funkcji, bo parowanie go z aplikacją było nie lada wyzwaniem. Jak już się połączył to działa, ale jakoś bardzo tego nie testowałem. Wykonanie jest dobre, gotuje wodę całkiem szybko. Ogólnie jako zwykły czajnik jest spoko. Nie używam smart opcji bo mam inne sprzety od Xiaomi a do nich angielską aplikację i
@techboss: z tego co słyszałem to trzeba ustawić mainland china(który też w większości jest po ang), a taki właśnie mam ustawiony, ze względu na więcej opcji w innych sprzętach więc chyba nie powinno być problemu
głownie zależy mi na podgrzewaniu wody do konkretnej temperatury
@techboss: dziwne, nie miałem u siebie tego problemu. Czajnik jest podłączony do aplikacji Mi Home wraz z innymi urządzeniam i prawie wszystko mam po angielsku. Ogólnie mam problem z podjęciem decyzji czy polecił bym komuś ten czajnik - tak jak pisałeś wykonanie jest spoko, ale ustawianie temperatury przez aplikację jest trochę bardziej męczące niż przez przyciski na czajniku (na szczęście często takiej potrzeby nie mam).
@Ramen: ale w apce masz ustawione Mainland China? Ten drugi przycisk na czajniku utrzymuje temperaturę, ale nim chyba nie da się ustawić w jakikolwiek sposób konkretnej temperatury tylko w apce nie? Czy ja o czymś nie wiem?
@techboss: tak mam ustawione Mainland China (nawet nie pamiętam żebym to zmieniał).
Z ustawianiem temperatury przez przyciski na czajniku miałem na myśli porównanie go do innych dostępnych na rynku czajników, na naszym niestety nie da się tego zrobić bez telefonu. Trochę lipne jest to, ze dla odkurzacza/odświeżacza powietrza da się zrobić skrót na pulpicie, ale dla czajnika nie ma takiej opcji ( ͡° ʖ̯ ͡°)