Wpis z mikrobloga

Heja, tu znowu Ada od #empiriarandki #bridgetjonesdlaubogich. Co się wczoraj #!$%@?ło, to jeszcze dzisiaj nie wiem. Pamiętacie S. ,,ojca" z Rozdziału piątego? Wiem, że słabo, bo to dawno było, ale, żeby przypomnieć to ten, co myślał, że ja to nie ja, obraził się i karuzela emocji. Siedzę wczoraj pracbazie i dostaję od niego sms-a ,,Cześć jak się masz?". Mam od jakiegoś czasu nowy telefon, na starym, jego nr był zablokowany, zapomniałam o tym całkowicie, że w sumie powinnam go zablokować na nowym, kompletnie mi wyleciało z głowy. Pic, bo it happened. Od razu od dostania tej wiadomości - blokada jego numeru instant. ##!$%@? #wtf #wtfcontent ##!$%@? #nieogarniam #logikaniebieskichpaskow Potem jeszcze miałam zawał, bo chwilę później zaczął do mnie dzwonić jakiś inny nieznany numer. Kumpel krzyczy ,,nie odbieraj! sprawdzę numer, dyktuj". Nic na szczęście nie wyszperał, ja odebrałam i się okazało się, że to krawcowa... A teraz kwestia tego, czy wypisywał wcześniej, jak miałam blokadę i widział, że jego wiadomości nie dochodzą i sprawdzał co jakiś czas... I wczoraj sprawdził... I, że doszło.... Czy to po prostu przypadek? ...kuźwa #creepy w hui... To w ogóle możliwe, żeby zablokowany numer wiedział, że wiadomość dostarczono? #mindfuck
Adatoniewypada - Heja, tu znowu Ada od #empiriarandki #bridgetjonesdlaubogich. Co się...

źródło: comment_cxVo6PLYaV7qCMkTDpYfAYRexAypWa14.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach