Wpis z mikrobloga

#telefony #android #smartfony #xiaomi #samsung #lenovo #smartfon
Jaki smartfon z androidem w cenie 800-850 zł?
Znalazłem 3 oferty, ale waham się który wybrać.
Samsung Galaxy J5 2016 - ma najsłabsze podzespoły, ale i stosunkowo mało negatywów w necie.
Motorola Moto G5 3/16GB - dobre podzespoły, ale użytkownicy narzekali, że bardzo się nagrzewa i ma bryłowaty kształt.
Xiaomi Redmi Note 4 - również dobre podzespoły, niektórzy narzekali na problemy z zasięgiem, LTE i jakością rozmów.
Smartfon używać będę głównie do internetu i rozmów. Zdjęcia rzadko robię a czujnik linii papilarnych jest mi zbędny.
Ma ktoś z Was drogie Mirki i Mirabelki, któryś z wymienionych telefonów? Polecacie może inny telefon z tej półki cenowej?
  • 5
@cysiekw: 5,5 cala to nie jest problem. Dla mnie właśnie Note 4 był faworytem, ale trochę osób skarżyło się na problemy z zasięgiem i tym, że internet spada do 2G. Czy może kupić przez neta i przez 2 tygodnie przetestować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@hetman64

Czy może kupić przez neta i przez 2 tygodnie przetestować? ( ͡° ʖ̯ ͡°)


Dobra opcja. ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Proline czas testowania można przedłużyć do 30 dni, ale trzeba wykupić dodatkową ochronę reklamacyjną za 40 zł.

Przygotowaliśmy dla Ciebie Pakiet Gwarantowanej Satysfakcji, zapewnia ona Dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych w transporcie, wymianę produktu z wadą fabryczną lub zwrot pieniędzy w trybie
@hetman64 a jakieś dowody że na xiaomi słaby zasięg? Bo to pewnie jakiś hejter napisał i poszło dalej. Mam xiaomi, kilku znajomych również i nigdy na zasięg nie narzekamy. Bierz Note 4 albo Motorole
@edwin20:
Dowodów nie mam, tylko to co w internecie przeczytałem a wiem, że niekoniecznie musi być to prawda albo może to być felerny egzemplarz. Dlatego chciałem się na mirko zapytać użytkowników tych telefonów o opinię. Skłaniam się w stronę Xiaomi.