Wpis z mikrobloga

Moje uwagi co do drugiego odcinka i wykopkow.

Wykopki:
(brzydko psize, aż nie przystoi, jednak wqrw złapałem)
1. Spoilery, spoilery, ponad dwiescie #!$%@? gdzie wbija sie tresc albo fake oraz gówno uwagi.
2. Mam juz pewnosc że mała cześć idiotów nie wie co oglada, a interpretacja ich wypocin nadaje się do podtarcia królewskiego tyłka. .
3. Moda na "#!$%@?" i kloaczne okreslenia dwóch kobiet: Daenerys i Lyanny. Ta mizogoniczna choroba tylko uwidacznia wasze kompleksy cholerni głupcy i fakt że jedyna #!$%@?ę/#!$%@?/feminazistke widzieliście w lustrze (o ile z niego korzystacie). Trzeba być totalnym impotentem umysłowym by czepiać sie po chamsku tego że głowa rodu odzywa sie podczas narad, albo królowa zachowuje jak chce - nie no, powinna zapytać się gościa któremu internet i prąd opłaca matka. Tak widze tych wszystkich internetowych #!$%@? po kobietach. Bez białorycerzowania, można skrytykować ale bez epitetów.

Odcinek:
1. Bardzo mnie ciekawi jak Euron przeżyje truciznę z broni żmij.
2. Rozmowa krolowej z Varysem to było to na co czekałem.
3. Maester Qyburn po raz kolejny okazuje sie wartościowym gościem, przy jego braku popadania w schematy czy moralne zasady w badaniach wykracza poza innych maester'ów o kilka leveli wzwyż. Jest cholernie pragmatyczny, coby o nim nie mówić.
4. Euron na sterydach, abordaż z jednej pozycji, takie to przekoksowane. No i kto bombarduje statki które sa w zwarciu ze swoimi?
5. Rozwleczone sceny "miłosne" czy "komediowe", wypełniacze albo chca ciagnać kilka watków głównych plus te zuopełnie nieistotne. To się źle oglada i zabiera czas wazniejszym kwestiom.

Myslę, że lepiej poczekac na reszte sezonu co też zamierzam zrobic, bo taki rozwój wydarzen na raty mi nie pasuje - choć mozliwe że przyspieszą to w kolejnych odcinkach.

#got
  • 5
@qnebra: @Ausfahrt: policzyłem na szybko: Euron dostał 1 cios włocznia i 4ry ze sztyletu. Nawet jesli bron nie jest zatruta to posiada rowki na trucizne w jakich pozostaja zaschniete resztki poprzedniego "ładunku". Inna sprawa, że otrzymał ciosy tak głeboko że powinien mieć duzy problem po walce z powrotem do zdrowia, dziwi mnie że juz po drugim gdzies udo czy pod, on sobie lata jak chce.