Wpis z mikrobloga

Drogie Mirki i Mirabelki!

Jak co roku z powodu kolejnego straconego czasu tutaj robię swoje małe skromne rozdajo [-:
Tak więc skoro to już 10 lat za nami... zaraz ile? WOW (ʘʘ) mam coś dla lubiących noże :-P

Nie wiem skąd, nie wiem jak i serio nie pamiętam już kiedy, ale wszedłem w posiadanie takiego oto 'scyzoryka' który to leży już X lat w kartonie...

Nóż wygląda trochę jak ryba, ale nie ma z nią nic wspólnego. Ostrza natomiast kojarzą mi się z brutalnym zastosowaniem tzw pod żebra :-D

Wracając j jeszcze do rocznicy to może pozwolę sobie zawołać @Moderacja albo sam @m__b - spędziłem tu z wami już 10 lat, były to dobre, złe i śmieszne chwile. Afery i bugi całego wykopu. Wprowadzanie bloga. Przeminęło razem z nami wiele postaci zarówno strony głównej jak Fanzon, czy Mikroblogu jak Leszki... reasumując czas spędzony tutaj zwłaszcza bez bana, bez pasty o serwerowni czy zbożu na polu [-: Może jakieś nie skromnie zapytam, odznaczenia dla ludzi starej daty na wykopie?

Losowanie jutro za pomocą mirkorandom (24.07.2017) jakoś w okolicach 20:00 (mogę się spóźnić bo nie wiem o której wrócę);
Zasady standardowe, wszyscy pulsują od dziś do jutra a zielonki dupa cicho ( ͡ ͜ʖ ͡)

Kogo by tu zawołać? A może tak fanów noży z gier? Może nie zjedzą mnie za to, a nie ukrywam, że odrobinę ze skinami mi się kojarzy ta 'kosa' więc wołam #csgo

Jak już jesteśmy przy nożach to może pozwolę użyć sobie tagu kolegi co rzucił kropo i robi noże... naturalnie nie jest to nawet skrawek jego polotu i finezji ale może komuś się spodoba? #trollsky i samego autora @Trollsky oraz #noze i #nozeboners

Na koniec standardowe tagi myślę do tego tematu jak #rozdajo #rozdajozadarmo #zadarmo
KLIFord - Drogie Mirki i Mirabelki!

Jak co roku z powodu kolejnego straconego czas...

źródło: comment_Mvg0LaJBUFbq6CSx9Rlk2veuVOSLY9Wy.jpg

Pobierz
  • 29
@ppidd_: cóż nóż mogę poradzić [-: Oferty wycofania go z rozdajo i sprzedania za miliony monet też nie biorę pod uwagę jak zawsze, bo słowo się rzekło, zostaje Ci czekać i liczyć na szczęście jak wrócę jutro do domu i zrobię losowanie [-: