Wpis z mikrobloga

@Stanley89: To może jakiś inny sport? też nie lubię biegania więc wybieram rower. Nie lubię biegać bo to strasznie nudne jest a rowerem mam szanse gdzieś pojechać dalej niż kilka km od domu.
  • Odpowiedz
@Stanley89 ale chcesz popracować nad sylwetką czy tylko szukasz frajdy? Gdybym chciał coś pouprawiać 4fun to ostatnią reczą byłoby bieganie, ale chce zgubić kilka kg, a nie ma chyba łatwiejszego i szybszego sposobu. Na początek wystarczą ciuszki za 150zł i jazda. A jak się już nieco wkręcisz, dobra muzyczka, endorfinki, to jest całkiem przyjemnie :)
  • Odpowiedz
@Stanley89: też nie widziałem. A potem zacząłem spacery, potem truchty, potem sobie czasami pobiegłem... teraz jestem uzależniony.
Co jest fajne? To, że nie musisz niczego specjalnie planować - wychodzisz przed dom i sobie biegniesz. Rower niby też, tylko żeby porządnie potrenować to trzeba mieć jakieś masakryczne góry w okolicy albo poświęcić sporo czasu...
  • Odpowiedz
Szczerze to chciałbym zacząć biegać. Ale nie widzę w tym nic fajnego...


@Stanley89: jeszcze nie zacząłeś a już oceniasz. Seksu pewnie też nie zaczniesz uprawiać bo to takie nudne - tylko wkładasz i wyjmujesz ( )
  • Odpowiedz