Wpis z mikrobloga

To jest kuźwa jakiś dramat, a w sumie najgorsze jest jeszcze to że takie komentarze są ostro plusowane

a wykopki przyklaskuja tym zdrajcom z opozycji co prostestuja przeciwko PIS bo Kaczor taki chory psychicznie xD

gdyby nie kaczor to wy zjeby byscie dzis mieli to co w europie zachodniej a nawet duzo gorzej bo jestesmy znacznie biedniejsi

https://www.wykop.pl/link/3840909/comment/47189189/#comment-47189189

Ten pasożyd może i ma pieniądze, ale Polacy i Węgrzy mają coś lepszego - odwagę i patriotyzm zakorzeniony w sercu ( nie mówię o sprzedawczykach niemieckich i farbowanych "polakach"). Na nas ten ścierw może się przejechać ( ͡º ͜ʖ͡º)

https://www.wykop.pl/link/3840909/comment/47191393/#comment-47191393

Zdelegalizować działalność wszystkich fundacji zagranicznych w Polsce oraz mediów i gazet.


Zgadzam się. Jedno państwo białych ludzi bez Murzynów i Żydów. Popieram!

#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow #polityka #dobrazmiana #rakcontent #polska #polak
Thon - To jest kuźwa jakiś dramat, a w sumie najgorsze jest jeszcze to że takie komen...

źródło: comment_SrOdfl64wFNbnuwnMtl3THkLYDVQAgl3.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Thon: chciałbym mieć to co w Europie zachodniej, być takim Europejczykiem klasy średniej, móc bez problemu kupić sobie mieszkanie, samochód, pracować godnie, raz na rok polecieć gdzieś daleko, np do Kanady, ehh
  • Odpowiedz
olej to bo to wpisy sponsorowane.


@plusbear: no wlasnie nie mozna... bo dzieci wykopu tym nasiakaja. Propaganda na wzor ruskiej bardzo dobrze dziala na pl spoleczenstwo.
  • Odpowiedz
olej to bo to wpisy sponsorowane.


@plusbear: Tutaj dobry przykład zielonka od dwóch tygodni na wykopie na bank to nie multi:

Ktoś jeszcze bagatelizuje zagrożenie? Myślicie, że za PO Soros miałby w Polsce łatwiej, czy trudniej? Nietrudno sie domyslić

https://www.wykop.pl/link/3840909/comment/47190137/#comment-47190137

I odpowiedź:

jakby nadal PO rządziło, to by Polski już nie było

https://www.wykop.pl/link/3840909/comment/47190363/#comment-47190363
  • Odpowiedz
@trapped: Bo dla polskich prawaków i wolnościowców z pod znaku Kukiza i Pisu idealnym ustrojem jest trzymanie społeczeństwa za mordę przez jedną albo parę osób będących przy władzy i to one jednym swoim postanowieniem mają decydować o losach i poczynaniach obywateli co teraz powoli zaczyna się urzeczywistniać dlatego coraz więcej pojawia się takich głosów w internecie czy mediach, złapali wiatr w żagle bo wiedzą że mogą być chronieni w razie czego.
  • Odpowiedz
chciałbym mieć to co w Europie zachodniej, być takim Europejczykiem klasy średniej, móc bez problemu kupić sobie mieszkanie, samochód, pracować godnie, raz na rok polecieć gdzieś daleko, np do Kanady, ehh


@Reepo: Co ty wykopu nie czytasz TVP nie oglądasz:

imigranci, zamaychy, burdell na ulicach, setki palonych aut w jedna noc, gwalty itd.

przestrzegl nas tym ze ich nie przyjal w przeciwienstwie do jego poprzednikow

https://www.wykop.pl/link/3840909/comment/47190841/#comment-47190841
  • Odpowiedz
@Thon: no właśnie, wolnościowcy xDD analogicznie, islam zły, brzydko traktują kobiety. ale w Polsce są same dziwki i trzeba się zająć nimi i niszczeniem przez nie tradycyjnej rodziny, wychodzą z domu, puszczają się i prowokują tych biednych mężczyzn do tego żeby je zgwałcili. jakby nakazać im noszenie worów pokutnych i mocniej je kontrolować np. poprzez utrudnienie dostępu do antykoncepcji, to nikt by ich nie gwałcił, a i same by się nie
  • Odpowiedz
@Thon: i jeszcze taka dykteryjka, mój wujek stwierdził ostatnio, że w PRL to było lepiej z pracą. kończyło się studia, szło do urzędu i urząd przydzielał pracę. zarobki wszyscy mieli beznadziejne, więc każdy kombinował bo nie było czasu na narzekanie.
teraz trzeba chodzić na rozmowy, robić dodatkowe kursy, a o pracę i tak ciężko. jeden zarabia 1k, a drugi 20k. i gdzie tu sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
@Thon: chciałbym mieć to co w Europie zachodniej, być takim Europejczykiem klasy średniej, móc bez problemu kupić sobie mieszkanie, samochód, pracować godnie, raz na rok polecieć gdzieś daleko, np do Kanady, ehh


@Reepo: To bierz się #!$%@? do roboty. Ja tak mam (bo się staram) i bardzo sobie przy tym cenię spokojne życie w moim pięknym kraju. Pieniądze to nie wszystko. A po za tym wy myślicie, że jak będziemy
  • Odpowiedz
@Reepo: Nie dla Polaka to. Pan Kaczafi zadbał abyś nie miał za dobrze ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) DZIĘKUJ MU
A co do tych komentarzy @Thon to poczekajmy do końca wakacji i dzieciarnia zniknie
  • Odpowiedz
  • 6
@CamelCase to była głupia odpowiedź na głupią tezę, że zachód jest zgniły, mi się żyje dobrze, mam dobrą pracę itd. ale dobrze wiem, że taka sama praca za granicą daje trochę więcej
  • Odpowiedz
@CamelCase to była głupia odpowiedź na głupią tezę, że zachód jest zgniły, mi się żyje dobrze, mam dobrą pracę itd. ale dobrze wiem, że taka sama praca za granicą daje trochę więcej


@Reepo: No daje. Chociaż osobiście bym się nie zamienił.
  • Odpowiedz
@Thon: Przez takie właśnie nasilone ostatnimi czasy "opinie", ich odstręczającą treść jak i formę, odkryłem w sobie zdolność do zachowań, z których zadowolon nie jestem, ale czasem też i nie mogę się powstrzymać. Kiedyś byłem w stanie pogardę wobec takich osób sprowadzić do ignorowania ich istnienia, obecnie coraz częściej przyjmuję postawę agresywną, uderzającą w wymiarze formalnym w podobne tony, co wyżej wymienieni. Owszem, uważałem owe jednostki za humanoidalny śmieć, który lepiej
  • Odpowiedz