Wpis z mikrobloga

Ile powinien kosztować rękaw?
Koleżanka twierdzi że jest w stanie załatwić za bezcen- 600 zł. Jak pokazuje mi prace gościa (pracuje w wyspecjalizowanym salonie w innym mieście) to są naprawdę świetne, to jest jakiś jej przyjaciel z gimbazy.
Czy może lepiej iść do wyspecjalizowanego typa? Np do Gruchy z Tatoo-Zone ale on ma terminy na za rok i to po znajomości a zapłacę 10 razy więcej.
#tatuaz #poznan #tatoo #tatuaze
  • 14
@dziekuje: Może skoro to jakiś kupel to faktycznie robi po kosztach? Salon ma dobre oceny na fejsie i jest ich sporo, ale lepszy tatuażysta o którym wyżej wspomniałam nie schodzi z ceny nawet po znajomości więc jest to co najmniej dziwne. Rękawy kosztują przecież po kilka k.
Ja po bardzo dużej znajomosci za rękaw zapłaciłam 1600, była to cena fenomenalnie niska a jak pomyślę że ktoś chce skubać tyle godzin za 600 to śmiem wątpić w jakość
@CigarettesAfterSex: rękaw, dupa, noga nie kosztuje. Kosztuje czas pracy tatuatora. W profesjonalnym studiu to 200zł+ więc w zależności od złożoności wzoru i czasu pracy tyle zapłacisz. Robię teraz half sleeve, wchodzi na klatkę i na plecy, będąc w studiu 9h zapłaciłem 900zł, bo zapłaciłem za czas pracy maszynki (4,5h*200pln) reszta to przygotowania i rozmowa o dupie marynie.