Wpis z mikrobloga

Witam. Ostatnio naszła mnie pewna rozkmina odnośnie mało atrakcyjnych różowych. Tyle się słyszy o niebieskich 2/10 którzy znaleźli dziewczynę, bo dziewczyny (podobno) wolą charakter, ewentualnie kumple i kumpele tak ich pocieszają bądź tak im doradzają.

Ale co w przypadku innej płci? Co z tymi mało atrakcyjnymi różowymi z zajebistym charakterem? Dla uproszczenia pomińmy wagę i ogólnie sylwetkę. Załóżmy że chodzi o sam ryjec. Zacząłem się jakoś tam nad tym zastanawiać, i doszedłem do wniosku, że to #!$%@? one powinny bardziej szukać pocieszenia, bo niebiescy z tego co się orientuję mocno skupiają się na wyglądzie. Jakoś nie obiło mi się jeszcze o uszy by jakiś facet wolał charakter do tego stopnia, by umówić się z taką 2/10. Osobiście trudno mi sobie wyobrazić siebie w takiej sytuacji (nie że jestem pusty czy coś, ale żeby chociaż nie kuło w oczy ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

Jak na razie wydaje mi się to strasznie #!$%@?ą sytuacją. Co wy o tym sądzicie? I niebiescy i różowe. Może macie jakieś doświadczenia z tym? Szalenie jestem ciekaw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
@Lathelus Nie przesadzaj. Popatrz na fotka.pl czy inne polmartwe social media z poprzedniego wieku. Tam siedza stare grazyny i karyny 2/10. I mimo to dostaja komentarze od napalonych beta orbiterow i desperatow. A teraz wejdz na profil takiego 2/10 40 letniego mirka. Cisza. Co najwyzej on sam spamuje zaczepkami i komentarzami liczac ze w koncu cos pozna. To smutna prawda alw do zaruchania 1/10 lochy znajdzie sie zawsze jakis desperat a odwrotnie
  • Odpowiedz
@Canova: "zaruchanie" to nie wszystko...

@Lathelus: mnie się wydaje, że takie dziewczyny mają ciężej, bo mężczyźni faktycznie są wzrokowcami i znacznie trudniej w takim przypadku pokonać te bariere.
Znam kilka dość hm..no niekoniecznie najpiękniejszych dziewczyn. Jedna jest już w związku od jakiegoś czasu, ale w sumie chyba tylko ona.
Zdarzylo mi się kiedyś inna zaprosić na spotkanie, na którym byli wolni koledzy i żaden nie wyraził zainteresowania. A żeby było
  • Odpowiedz
@Lathelus: Nigdy nie patrzyłam na to z tej strony, a serio coś w tym jest. Bo facet nie zechce nawet rozmawiać na ulicy z taką 2/10 co uniemożliwia pokazanie swojego charakteru, który w tym wypadku jest atutem-są skreślane już na początku xd. Poza tym nawet jak charakter wyda się fajny to stwierdzą, że po prostu jest brzydka więc #friendzone i po ptokach.
  • Odpowiedz
@Lathelus: Najgorszy tekst świata to ten, że faceci są wzrokowcami. Serio? Otóż kobiety też nimi są! :D Kobieta też obejrzy się na ulicy za przystojnym facetem, też ocenia przez pryzmat twarzy czy sylwetki. Więc blagam, ludzie, skończcie z takim pitoleniem. Dziewczyna 2/10 wcale nie ma gorzej niż facet 2/10.
  • Odpowiedz
@Bonnie_Parker: ale chyba jest wiecej kobiet, które poleca na brzydkiego bogacza, niz facetow zainteresowanych brzydka, choć majetna.
Na wygląd patrzy każdy. Nie mam tu na myśli bycia modelka czy modelem, ale każdy ma tam jakiś określony typ urody, który interesuje go (ja) u płci przeciwnej.
Ale jakoś tak serio mam wrażenie, że grupa kobiet sklonna przymknąć oko na braki wyglądzie i popatrzec na inne cechy jest większa, niż analogiczna wśród mężczyzn.
  • Odpowiedz
@agaja: Tylko weźmy jeszcze pod uwagę, jak wiele jest tak naprawdę brzydkich kobiet, które nadrabiają dobrą fryzurą, ubiorem i sylwetką. I na taką już faceci polecą. : P Dlatego nie jestem przekonana, że ktoś ma gorzej. Nie ma chyba reguły.
  • Odpowiedz