Wpis z mikrobloga

@Shyvana: do kardiologa sobie trochę poczekasz. niestety taki wspaniały mamy system. protip: jeśli masz trochę wolnego czasu to możesz wyżebrać skierowanie od rodzinnego do szpitala i zrobić wszystko co potrzebujesz w kilka dni
@sandacz niestety pracuje i nie mogę się zwalniać na 3 dni (a bylam juz w szpitalu w tym roku raz). Mam wizyte u kardiologa za 3 tygodnie (zapisywalam sie tydzień temu wiec nie tak zle). Chcialam po prostu zabrać ze soba wyniki zeby ominac koniecznosc robienia badań po wizycie i wracania z powrotem do kardio, ale nie da rady ewidentnie. Prywatnie nie robie bo wyjdzie ponad pol tysiaca za calosc :/
@sandacz a to rodzinny moze wystawić skierowanie do szpitala specjalistycznego? Lezalam w tym roku na endokrynologii ginekologicznej i nie chciał mi wystawić skierowania. Dal mi tylko skierowanie do ginekologa i gin dal skierowanie na szpital
@Shyvana: wiem, że tego robić się nie powinno, ale to częsta praktyka: lekarz POZ daje "skierowanie na SOR", a na SORze Cię przyjmują na dany oddział. Zalezy to też od polityki szpitala, lekarza SORu i tego czy mają miejsca. Jeśli jesteś dosyć młoda i coś tam Ci serio jest to Cię przyjmą
Mam wizyte u kardiologa za 3 tygodnie (zapisywalam sie tydzień temu wiec nie tak zle)


@Shyvana: Na NFZ? Mi przyszło czekać jakieś 9 miesięcy, więc swego czasu wydałam fortunę na Holtery i wizyty co 3 mies., żeby jak najszybciej ogarnąć problem :O