Wpis z mikrobloga

@pentax: Jesteś jeszcze esbekiem, kanalią, zdrajcą, Polakiem drugiego sortu, lewakiem, folksdojczem, żydokomuną, masonerią, mafią, nadzwyczajną kastą, mordercą, obrońcą pedofilów, alimenciarzem, puczystą, należysz do układu.
  • Odpowiedz
@pentax: No spoko, jak jesteś młodym człowiekiem albo rodzicem z małymi dziećmi i zamiast gdzieś wyjechać wolisz iść protestować w imię opozycji to na pewno ja jestem partyjny, nie Ty. XD
  • Odpowiedz
@pentax: Ja w życiu prywatnym trzymam dystans od ludzi którzy obracają się w środowisku złodziei, paserów, prostytutek, dilerów narkotykowych i generalnie ludzie ufają mi bardziej niż własnym dzieciom. Może nie warto żebyś brał udział w ustawkach organizowanych przez sbeków, zomowców i komunistów? Przyjdzie czas to i PISiory się pogoni, a nie że banda idzie na rozbój i szukaja kto im sztuczny tłok będzie robił.
  • Odpowiedz
Widzę ludzi, których nie stać na wczasy i szukają rozrywki


@Dawidino to wyborcy PiS stanowią najbiedniejszą grupę społeczną, ktora swoją godność jest gotowa sprzedać za ochłapy w postaci 500+, dzięki którym pierwszy raz w życiu odwiedzą polskie syfiaste morze.
  • Odpowiedz
@pentax szacunek. Jak zobaczyłem tłum na krakowskim przedmieściu to się serio ucieszyłem i wzruszyłem zarazem. Czas żeby "gorszy sort" (pod postacią 70% narodu) wyszedł na ulicę i całą swoją potęga pokazał kaczorowi gdzie jego miejsce.
  • Odpowiedz