Wpis z mikrobloga

Ktoś jest w stanie podrzucić mi jakieś perforowane skóry w budżetowym budżecie (masło maślane >.>)? Bo ok, można kupić Dainese czy inne Alpinestars, ale ceny oscylują w okolicach 1,5k PLN, a ja raczej szukam alternatywy dla meshu za 5 stów...
#motocykle
  • 15
@noriad: używki na grupach. Ostatnio mierzyłem kombinezon który gość sprzedawał za 7 stów. (2 letni, bez śladów używania, kupiony za 1,8k) - niestety okazałem się grubszy niż poprzedni właściciel i nawet nie byłem w stanie zapiąć.
@niemieczargentyny: w sensie że tak grzeje czy że taka chłodna że do połowy czerwca? Bo nie za bardzo ogarniam to zdanie :D Muszę się do kato kiedyś przejechać i zobaczyć jak to wygląda ogólnie :) No i właśnie tak jak @Patryk: zaproponował, chyba też rzucę okiem na używki
@noriad biorąc pod uwagę, że za zestaw zapłaciłem dobre 200zl mniej niż cena wyjściowa - to może uda ci się zejść trochę z ceną :D Tschul raczej samej góry nie znajdziesz. Rebel chyba miał jeszcze jakaś skórę kiedyś. Albo zobacz czy jakiegoś niskiego RST nie ma.