Wpis z mikrobloga

Dla mirków/mirabelek zainteresowanych nadchodzącym #audioriver którzy nie mieli jeszcze okazji zakupić biletu małe #rozdajo

Kupiłem dwa bilety na festiwal zawczasu i początkowo miałem wyciągnąć kogoś ze znajomych ale jako, że ostatecznie nie wyszło to stwierdziłem że zrobię #rozdajo. Do wygrania jeden karnet dwudniowy (piątek/sobota). Losowanie spośród osób plusujących ten wpis (zielonki nie biorą udziału) przez #mirkorandom jutro (21.07) około 23.

Jako, że chciałbym żeby bilet otrzymał ktoś kto rzeczywiście chce pojechać (a nie tylko opierdzielić bilet za ~200 cebulionów ( ͜͡ʖ ͡€) ), przewiduję odbiór osobisty w Płocku w dniu festiwalu. (ewentualnie dogadamy się jakoś inaczej na priv, jak ktoś się boi jechać "w ciemno")

I tak jeszcze korzystając z okazji, jakby ktoś z was jechał na festiwal z #wroclaw i nie miał jeszcze ogarniętego transportu to wyjeżdżam z okolic psiego pola (tak, wiem - psie pole to nie Wrocław) w piątek (28.07) mniej więcej 14-14:30 i mam trzy wolne miejsca w aucie. Jak nie będzie zainteresowanych to w weekend pewnie ogłoszę się na blablacarze czy gdzieś, ale w sumie spoko było by jechać z trochę mniej losowymi osobami. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vanesco - Dla mirków/mirabelek zainteresowanych nadchodzącym #audioriver którzy nie m...

źródło: comment_hZ0O31yhDdAJggZ92grTZCeCNuaKAaR9.jpg

Pobierz
  • 50
@veteranus: no u mnie wśród znajomych raczej też niewielu pasjonatów elektroniki... ale pojechać samemu też jest spoko, dwa razy już tak byłem i nie żałuję :) I na Audio łatwo też poszerzyć grono znajomych o takich, którzy lubią elektronikę :D

@kruszyniasty: Ja też jeżdżę znając zazwyczaj tylko kilka pozycji z lineupu. Tak to resztę artystów poznaję w trakcie. :)

@Meciek: Szanse są takie jak wychodzi z algorytmu losowania na