Wpis z mikrobloga

@erbo: @saper_vodiczka: @ciupakabra: Jeśli Robert nie pojedzie podczas testów na Hungaroring to powinien przysiąść do stołu wraz ze swoim agentem i pomyśleć o przyszłości.Ponieważ opcja jak tutaj czytamy"Testy te miały sprawdzić, czy może być kandydatem do fotela Renault w 2018 roku i myślę, że Robert jest na tej liście" jest bardzo nierealistyczna.Nie wierze ,że Renault od tak posadzi Roberta w następnym sezonie.Poza tym wyjdzie na to ,że ten sezon
@IceShandy: oj nie dramatyzuj. Renault też dużo mówiło o jednorazowych testach. Jestem przekonany, że Robert w testach na Węgrzech pojedzie, to naturalny krok. Więcej testów w starym bolidzie raczej nie potrzebuje. Co mieli sprawdzić, to sprawdzili. Po prostu starają się wszystko jak najdłużej utrzymać w tajemnicy.
To co przeczytałem jeszcze bardziej upewnia mnie w tym ze Robert pojedzie w tych testach. Jak jego menadżer mówi że rozmowy jeszcze trwają to znaczy że pojedzie tylko jeszcze o tym nie mogą mówić.
@IceShandy: przypominam, że Kubica na live na stronie Olimpu mówił, że nic nie wie o żadnych testach, a następnego dnia testy zostały potwierdzone ( ͡° ͜ʖ ͡°) W stylu Roberta jego menadżer udziela ogólnych i wymieniających wypowiedzi. Czekajmy na oficjalne komunikaty