Wpis z mikrobloga

@groszek71: styczność z SN masz częściej niz Ci sie wydaje. Generalnie fakt ze twoj głos jako wyborcy coś może zawdzięczasz SN. Bez SN zostanie Ci już tylko picie piwa przed kompem (ale nie koniecznie wykopem, jak wladza wyłączy internet) a o reszcie zadecyduje za Ciebie partia. No i jeżeli masz jakies afiliacje polityczne to wiedz że może ci zostac do wyboru jedna partia.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: z tym ostatnim na rysunku, to chyba nie chodzi o bezpośrednie zaangażowanie tylko o kontynuację. Ciężko jest wytłumaczyć czemu wymiar sprawiedliwości III RP skoro nie miał związków z komuną uznał, że nie warto jest rozliczyć ludzi którzy dopuszczali się zbrodni na całym narodzie. Gdyby jeszcze ludzie typu Kiszczak czy Jaruzelski uciekli gdzieś do argentyny i nie dało się ich znaleźć, ale oni cały czas byli na miejscu. Nie widze
  • Odpowiedz
No i jeszcze pytanie jak to wygląda rodzinnie, jaki % tych 90% młodych sędziów z sądów rejonowych ( i jak to wygląda w innych sądach bo coś dziwnie doprecyzowane że rejonowe a nie ogólnie) pochodzi z rodzin które nie są w tych 90%


@stan-tookie-1: raczej nikt o zdrowych zmysłach nie tworzy statystyk opartych na powinowactwie
  • Odpowiedz
@stan-tookie-1: nie zrozumieliśmy się, chodziło mi raczej o statystyki tworzone przez GUS :) np
"czy pracuje Pan/Pani jako sędzia"
"czy jest Pan/Pani spowinowacony z aktywnie wykonującym swój zawód sędzią"
"czy jest Pan/Pani spowinowacony z sędzią w stanie spoczynku"
  • Odpowiedz
już lecę, leży mi naprawdę na sercu by panowie z SB i sędziowie mieli nadal dobre życie. Serio po prostu nie mogę spać jak myślę o ich krzywdzie. Czekajcie już się pakuję...


@groszek71 ale trzeba mieć mocno ograniczone postrzeganie rzeczywistości żeby takie głupoty #!$%@?ć.
  • Odpowiedz
@Watchdog_Polska: Fajna infografika. Kto w internecie albo nawet w ogóle mógłby kłamać? Przecież to takie złe.

Jak coś się zaczęło dziać i teraz całą opozycje tak boli dupa to znaczy, że coś się zmienia. I nie siłujcie się z tłumaczeniami. Widać kto protestuje, widać hasła, widać jakie media przekazują jakie informacje. W końcu jest jakaś zmiana. Ofc lewactwo w końcu nie siedzi przy korycie więc przeciw każdemu znaczącemu działaniu obecnego
  • Odpowiedz