Wpis z mikrobloga

6 edycja zabawy "Wykopowa gra w Wyzwania i Zajęcia", Twój wylosowany zestaw zadań to:

a. Wyzwanie - funkcjonuj w domu przez godzinę z zawiązanymi oczami.
b. Wyzwanie - wyślij do kogoś pocztówkę z pozdrowieniami
c. Zajęcie - pij herbatę / kawę bez cukru przez tydzień

W ramach przypomnienia:

Zadaniem uczestnika jest wybranie jednego z trzech otrzymanych zadań a następnie zrealizowanie go w terminie do 10 dni kalendarzowych. Ponadto biorący udział powinien opublikować post na mikrologu pod hashtagiem #mirkowyzwanie oraz #mirkozajecie z informacją m.in. o tym co wylosował, czy zadania się podjął i jak je zrealizował.

-----------------------------------

Właściwie to c. wykonuje już od blisko dwóch lat. Świetna sprawa, herbata smakuje jak herbata, kawa smakuje jak kawa. Można żyć bez cukru (choć do kawy jakieś ciasto lub placek wypada zagryźć).

Nawet a. czasami się zdarza. Z ciekawości raz na czas próbuję funkcjonować z zamkniętymi oczami, sprawdzając koordynację reszty zmysłów z moją pamięcią miejsc.

Dlatego też, za drobną sugestią @FHA96, podejmując się zadania b. chciałbym zorganizować #rozdajo nie orientuję się co prawda w systemie losowania, zatem pierwszych 5 osób, które skomentują, a następnie wyślą do mnie swój adres, otrzyma ode mnie kartkę (z mojego niewielkiego miasteczka) z pozdrowieniami.

Choć dodałbym do tego jeszcze jeden element: Osoby, które otrzymają ode mnie kartkę, niech się pochwalą, a następnie również zorganizują takie #rozdajo (wtedy z moich 5 kartek z pozdrowieniami zrobi się 25 które pójdzie dalej w świat i tak dalej....)
  • 4