Wpis z mikrobloga

4 miesiące temu miałem wenę i napisałem tzw. "docufiction" na temat Dana Larimera, natomiast w przypływię natchnienia, powołałem do życia koncept Ethereum Super Classic, który w domyśle miał powstać po kolejnych kłopotach ala DAO.

Dzisiaj Ethereum zaliczyło kolejną mega wpadkę, $32M zostało skradzione z portfeli multisig, a mogło być znacznie gorzej gdyby nie white hat hacker, który rzekomo przejął w celu oddania $160M.

Z tej okazji ankietka, z lekkim przymrużeniem oka.

#kryptowaluty #ethereum #hack
Pobierz noisy - 4 miesiące temu miałem wenę i napisałem tzw. "docufiction" na temat Dana Lari...
źródło: comment_D46eZEIbXEBBklBdIxaqlH0gTv1G8ovJ.jpg

Czy będzie kolejny Split?

  • Tak 26.3% (10)
  • Nie 26.3% (10)
  • Trzeba by było robić splita co każde ICO :D 47.4% (18)

Oddanych głosów: 38

  • 8
@noisy: osobiście wątpie, żeby był kolejny split, natomiast ostatnim razem powstał niebezpieczny precedens. Pytanie teraz nie brzmi czy kiedyś będzie kolejny split, ale na jaką wartość musiałby być kolejny hack? :)
@ktoosiu: wiadomo zawsze Etherum jest nie winnne tylko ludzi z niego korzystający lub programujący wokół niego Oh wait... ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy chcesz mi powiedzieć że większość deweloperów wokoło ETH to niekompetentni debile
( ͡° ͜ʖ ͡°) ?

PS: Dao było audytowane przez Deweloperów ETH też
@pablo74

Geeralnie problem polega na tym że ETH jest BARDZO skomplikowane i łatwo gdzieś lukę znaleźdź