Wpis z mikrobloga

Kolejne info, które o dziwo mnie samego zdziwiło :P (scena).

Poprzedni wpis --->Klik<---

Scena PGL jednak będzie jednak 360.
O dziwo jestem tym zdziwiony, bo jeszcze dziś rano nic nie zapowiadało się na takową scenę. Czy jest ona dobrym pomysłem? Według mnie nie, jakoś wolę sceny 180, ale mniejsza o to.

Podczas majora mogą być puszczane filmiki ze strzelnicy - kilka zespołów odwiedziło takowe miejsce z kamerami.

Dalej nie ma jednoznacznej odpowiedzi odnośnie sprzedaży alko na terenie imprezy (organizatorzy mają otwarte pole na sprzedaż).


#pgl #major #csgo #krakow #pgl2017 #major2017 #pglkrakow #pglmajor #pglmajor2017
źródło: comment_igfBu6JgAEUOFz6Gf4qBitfnvLHCQzQD.jpg
  • 11
@Himiodzio Zastanawiałem się trochę po ostatnim wpisie jak to możliwe że przewidują 14 tys ludzi i robią scenę 180 skoro na meczach siatkówki jest około 15 tys osób. A wszystkie trybuny dostępne.
@Himiodzio: Czyli masz na myśli te nam sceną dla graczy? Bo pewnie to będzie jak na LCSach. Tylko tam te ekrany były małe, ale było o wiele mniej ludzi i nikt nie siedział na trybunie (tej zgodnej z planem sali).
@Tosiek14: Można było zrobić podobnie jak w spodku, dostawka + wypełniona płyta.
Ja jestem jednak za scenami 180, zobaczymy jak to na żywo wypadnie :).
Scena 360 jednak równa się mało efektów, więc do sceny IEMowskiej będzie jej pewno daleko (wiem, że RIOT potrafi ze sceny zrobić cudo, ale to nie RIOT :D)

@hanarchy: Możliwe, że tylko i wyłącznie te nad sceną i na rogach dodatkowe ekrany, info oczywiście będzie