Wpis z mikrobloga

  • 446
Jasny gwint. Aż nie mogę uwierzyć co się od wczoraj dzieje na Wykopie i w ogóle w Polsce. Jakby ludzie nagle obudzili się z jakiegoś amoku i zauważyli co ten PIS wyprawia. Nie poznaję tego portalu. O taki Wypok walczyłam. I nawet patriotyzm mi wraca. Może jeszcze jest nadzieja dla tego kraju.
#bekazpisu #neuropa #polityka
  • 41
  • Odpowiedz
@Howea patriotyzm wraca bo kilkunastu tych samych ludzi wrzuca antyrządowy content, ktory plusuja ludzie gdy juz obejrzą fakty tvn ( ),
  • Odpowiedz
Gdyby nie przyzwolenie i blokowanie osób z #4konserwy z małostkowych poczynań upośledzonej moderacji to by było większe pole do dyskusji. Widać jaka ma być retoryka tego portalu- zakneblować usta osobom na rzecz tej samej lini ideologicznej. Możecie lizać się po dupach dalej a 'szanowna' moderacjo mnie możecie zbanować, bo ten portal jest coraz to bardziej gowna wart.
  • Odpowiedz
Jak wygląda patriotyzm #neuropa jestem ciekaw


@Puter: Mówię za siebie, ale pewnie będzie podobny.

TL; DR: Polska powinna być demoratycznym państwem prawa wg modelu zachodnieuropejskiego, a nie wschodnioeruopejską republiką bananową. Bo w dłuższym okresie republiki bananowe popadają w stagnację i upadek, a demokratyczne pańśtwa prawa rozwijają się.

Szczegóły:

Mój patriotyzm polega na tym, że chcę niepodległej, silnej, i demokratycznej Polski, z podziałem władzy, sądownictwem, które ogranicza samowolę władzy wykonawczej (urzędników), i
  • Odpowiedz