Wpis z mikrobloga

Motomirasy ratunku! Obnosilem sie powoli ze sprzedaza mojej yamaszki fz6 - jako, ze guwniak w drodze i nieoczekiwanie sprzedala sie sama :< Cena dobra, trudno mowie cala zima pielegnacji, niech sluzy nabywcy. Poszukuje uszanowanego ponad 100KM+ moto zx6r 636, cbr600rr, gsxr 600/750 k4/k5, r6, vfr800... Rozwazam rowniez cbr 954, sv1000s w owiewkach itp. Budzet 8-13k. Lokalizacyjnie: Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie, Warminsko-Mazurskie, Mazowieckie. Za wszelkie porady, podpowiedzi, info, linki wielkie dzieki
#motocykle
  • 18
@blant jak kupisz fałeferkę to gówniak pierwsze zdanie jakie wypowie będzie brzmiało "poproszę dziewięćdziesiątkę piątkę do pełna"( ͡ ͜ʖ ͡)
@kefas_safek miałem już fotki do sprzedaży, ale brakowało czasu, by wystawić. Gdzieś w głowie siedziała obawa z problemem zakupu uszanowanego następcy. Przypadkiem wpadł do garażu ktoś postronny i poleciało: - ile; - tyle; - biere
@Stitch cbr600rr próbowałbym szukać powyżej 2005 (odchudzony), gsxr okolice 2004-05 (cena), ale nie nastawiam się na Suzi, bo trafić graniczy z cudem. Cenowo najlepiej wypada kawa, nie jestem jakiś pedantem, ale miałem tak ładną yamahe, że jak ktoś dosyła foty spoza aukcji to jak nie popękane to obdrapane. Rozumiem, że nie kupię ideału, ale po ponad 2 tygodniach poszukiwań z desperacji aż puszczam post rozpaczy na mirko. Ciężko usiedzieć na dupce, a
@blant: co rozumiesz przez odchudzony? ;) bo lift w 2005 nie zmienił tylko wagi. w zasadzie od 2005 masz totalnie nowy motocykl wzgledem przedlifta. jedynie stylistyka podobna.

@Stitch już kiedyś z Wami chwile debatowałem i nie dam się zarzucić...:P Jedyne, co jeszcze wiem, to że teleskop zastąpił upside-down. Jakby się trafiła ładna cbr przed 2005 to bez wahań $$$