Wpis z mikrobloga

Rolety antywłamaniowe sprawdzają się doskonale po zamknięciu sklepu, banku, kiosku i wszystkiego innego, ale nie zasłonięcie nimi okien mieszkania. Przecież na pewno na dzień rolety bedą podniesione, bo trzeba czyms oddychać. Ataki cegłą w dzień to żaden problem. A jak jeszcze na noc zapomną zamknąć to juz w ogóle.
Najrozsądniejszym rozwiązaniem są okna antywłamaniowe + ewentualnie samoczyszczące szyby. Świetne rozwiązanie na jajka.
Okna drogie, ale warto zainwestować, a rolete zaraz wysmarują, pomaluja, zajajkuja, a umyc nie bedzie miał kto.
#danielmagical
  • 21
@Niezdyscyplinowana: Przyjadą te rolety i co? Daniel sam je będzie montował, a może Jacek bo jakoś ciężko mi uwierzyć że Daniel wynajmie ekipe do tego. Dlatego nie ma się co przejmować bo moim zdaniem o ile ja kupi to te rolety zalegną w wyremontowanym pokoju :)
@Niezdyscyplinowana: czemu niby rolety są złe ? w dzień i tak nikt cegłą nie rzuci jak coś to w nocy kiedy to rolety będą zasłonięte. nawet jak pomalują rolete to dzień i tak nie będzie tego widać, a to samo może spotkać okna. sam mam rolety podłączone z aplikacją do smartfona, co dnia nie używam, ale jak gdzieś wyjeżdżam to śpię spokojniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Niezdyscyplinowana: z tego co dzisiaj mówił to raczej będzie tam mieszkał na co dzień XD Goha nie powiedziała tak specjalnie, żeby nie wyszło, że łukasz jest na strimie ? gruby powiedział przecież, że by mówiła normalnie, bo widać go na kamerze