Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mircy lipa w #!$%@?
Kilka dni temu jakiś typek zaczął mi ubliżać pod sklepem, tłumaczyłem mu aby sobie odszedł (był z kilkoma kolegami), jednak zacząl mi na tyle ubliżać że i z mojej gęby wypłyneło trochę szamba i koleś sprowokowany rzucił się do mnie z łapami, dostał w czambo i to konkretnie, przeprosiłem jego kolegów co z nim stali że znajomy dostał, oni przeprosili mnie za niego. Teraz dowiaduję się że koleś ma żółte papiery i poszedł na policję, co ja mam #!$%@? teraz zrobić, jak dostanę zawiasy to mnie wyjebią z roboty. Policja ma nagrania ze sklepu wiec jest to tylko kwestia czasu zanim mnie odwiedza bo to małe miasto. CO ROBIC?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 28
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@AnonimoweMirkoWyznania: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
Filozof: złóż zeznania, powiedz dokładnie jak było. Jeśli na kamerze widać, że pierwszy do Ciebie wystartował a na pewno widać to może jakoś obejdzie się bez wyroku. Pytanie czy #!$%@?łeś mu tak konkretnie i czy ma poważny uszczerbek na zdrowiu?

Zaakceptował: sokytsinolop

@AnonimoweMirkoWyznania: Tutaj są różne rozwiązania.

Polecam to:
"Jednym z takich nietypowych przykładów była sytuacja z początku września gdy policjanci z zespołu ds. poszukiwań KMP w Olsztynie pojechali na olsztyńskie Zatorze. Funkcjonariusze w wyniku pracy operacyjnej ustalili miejsce pobytu 37-latka. Po wejściu do mieszkania członkowie rodziny twierdzili, że mundurowi nie mają tu czego szukać. Po sprawdzeniu mieszkania jednak okazało się zupełnie coś innego. Funkcjonariusze znaleźli ściganego listem gończym mężczyznę. By ukryć się