Wpis z mikrobloga

#prisonarchitect #gry

Mirki, po dłuższej przerwie odpaliłem dziś Prison architect, i zauważyłem że jest pare nowości, jak np. Staff Pay czy potrzeby poszczególnych strażników.

Mógłby mi ktoś przybliżyć niektóre zasady?
Pokoj socjalny mam spoko, kanapy, automat z napojami, tv, stol do bilarda (i to wszystko w zasadzie jest nieuzywane). Straznicy są niewysrani, głodni i krótko mówiąc wk#!*ieni, a ja nie wiem jak temu zaradzić. Dodatkowo, podnioslem staff pay, ale pod total pay rise widnieje niestety okrągle 0 per day.
Co zrobić, jak żyć?
Mam 30 milusinskich wysokiego rygoru i 20 straznikow nie jest sobie w stanie z nimi poradzić, mimo tego że kiedyś niebyłby to problem.
Poza tym, moi pracownicy dostali zbiorowego wylewu, gdyż na przestrzeni świetlicy (dość duża, ok. 24kratek) nie są w stanie zauważyć jak kolega strażnik zostaje ubity przez wieznia z nożem, i jak gdyby nigdy nic sobie "patrolują".

Macie jakieś rady?
D.....j - #prisonarchitect #gry 

Mirki, po dłuższej przerwie odpaliłem dziś Prison...

źródło: comment_shobPka1lwAEQH5T4ShXHgGoyoIQ0RfS.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
@Darkejas: @I_Will_Never_Forget:

Otóż Mireczki, jeśli kiedyś pojawi się problem, tłumacze jak to obejść.

Sprawa okazała się banalnie prosta. Wymagane jest stworzenie "stołówki dla personelu".

W pomieszczeniu dla personelu ważne jest żeby zrobić stoliczek z ławeczkami, bo ku mojemu zaskoczeniu personel tam szamie kanapejczki.

NIE ZAPOMINAĆ O KIBLACH DLA PERSONELU
D.....j - @Darkejas: @IWillNever_Forget: 

Otóż Mireczki, jeśli kiedyś pojawi się p...

źródło: comment_CEXbQxhhhrcXiLObVmsbRQbhfwTsSqRI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz