Wpis z mikrobloga

Słuchajcie eksperta który swoim antypolskim jadem ma od dawna wypełnione serce, dodatkowo hipokryta który ciągle w Polsce widzi winnego swoich niepowodzeń. Rodaków obrzuca gównem notorycznie. Dodatkowo typowo pseudo prawackie patriotyczne komentarzy foliarskie... Myślałem, że nazwisko przypadkiem żydowskie ale kult i żądza pieniądza to nie jest przypadek. Gwiazda Dawida zagościła w twoim sercu.
Właśnie tacy ludzie próbują zarobić sprzedając jawny tombak

ps Niezła przemiana z ,,patrioty" w ,,testovirona" po krótkim pobycie i dostaniu paru funtów(jeszcze przed nimi gardziłeś polskimi emigrantami zarobkowymi ( ͡° ͜ʖ ͡°). Potem się dziwić stereotypom które nadaje się mieszkańcom małych miejscowości ale to chyba wina genów....
#bekazprawakow #morningmarketcall #kryptowaluty #bitcoin
M.....n - Słuchajcie eksperta który swoim antypolskim jadem ma od dawna wypełnione se...

źródło: comment_WhgItMS0vme95h9glLRq0HzNW1iQ6abT.jpg

Pobierz
  • 11
@ktoosiu: Są ściśle powiązani, prowadzili ,,razem".
Nie było? Czemu kłamiesz, wystarczy zobaczyć wpisy i relacje oraz screeny. Dawid z uzamkniete robią wspólny biznes. Dzisiejsza wypowiedz z tego kanału dawida na screenie.
Kasacja mema, jak chcesz wklejac obrazki to na nocna.
@podkan: Ja nie pytam o kurs akcji cdproject po czym za miesiac jestem juz ekspertem i doradzam innym
tak samo opluwanie Polski i Polaków albo ,,zarobie pieniadze w uk zainwestuje w polsce" po czym wraca i kupuje samochod nastepnie go sprzedaje za polowe wartosci. YNWESTOR roku.

gówniaki do crypto się dorwali, niestabilni emocjonalnie szukaja sposobu jak zostan Kaszubskim kosztem normalnych ludzi.

Kółko wzajemnej adoracji MAKLERZY giełda za dużo filmów wykopki