Wpis z mikrobloga

#neuropa #4konserwy #bekazpisu #polityka

PiS uzasadnia zamach na sądownictwo m.in. tym, że sędzia w stanie spoczynku próbowała ukraść spodnie. Wyjaśnijmy sobie. Sędzia w stanie spoczynku już nie orzeka, nikogo nie sądzi, nie ma praktycznego wpływu na sądownictwo. PiS uzasadnia swój zamach historyjką dla gawiedzi.

https://twitter.com/pisorgpl/status/886974113595752448
Pobierz
źródło: comment_nXUXe8N0DQho7pCTlSVxXyRNvkW7qSW6.jpg
  • 35
Ja wiem że ja czytać może nie umiem ale z twojego screena PiS uzasadnia potrzebę reformy a nie zamach na sądownictwo.


@ediz4: Czyli idąc tym samym tokiem rozumowania: jeden ksiądz pedofil uzasadnia potrzebę reformy celibatu i kleru?
@BongoBong
@jacekKobr
Wy nie śmieszkujcie, tylko przypomnijcie swoim mamusiom, żeby abonament płaciły. Bo mi jeszcze w tyle wizji zdejmą i nie będę miał czego oglądać do snu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. @jacekKobr logika jest bardzo intuicyjna dla ludzi o choćby przeciętnym ilorazie inteligencji. Przykro mi stary. Może odnajdziesz sobie w społeczeństwie jakieś mniej wymagające zajęcie, to nie jest tak, że się do niczego nie nadajesz. Pozdro, ziom!
To nie jest jeden sędzia a któryś z kolei.


@ediz4: To nie jest jeden ksiądz a któryś z kolei.

Do tego samo środowisko mówi o potrzebach reform - nie chodzi im jednak o taki kierunek jaki obrał PiS.


@ediz4: No zrozumiałeś o co chodzi. To tak samo jakby ktoś wyciągał przypadki księży pedofili, wzywając do reformy, a jednocześnie pracował np. nad ustawą zakazującą wyświęcania osób na księży albo wymuszającą państwową
przepraszam, ale środowisko miało lekką ręką licząc, ćwierć wieku na reformy, ale jakoś gurwa, kółeczko wzajemnej adoracji, kręci się przez cały ten czas bez najmniejszych zgrzytów. Argument z dupy.


@szczotkadokiblazadlugie: przepraszam, ale KK miał lekką ręką licząc, ćwierć wieku na reformy, jakoś gurwa, kółeczko wzajemnej adoracji, kręci się przez cały ten czas bez najmniejszych zgrzytów. Odpowiedź z dupy, analogia jak najbardziej słuszna.
@wolodia:

No bo przecież środowisko samo mówi o potrzebach reformy, więc wszystko jest ok jeśli kierunek działań rządu jest ociupinkę inny niż życzenia środowiska?...

Przecież to dokładnie napisałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
tylko co mnie KK? Argument z głębokiej dupy.


@szczotkadokiblazadlugie: Prosiłbym o nie mylenie pojęć - analogia, nie argument. I jestem ciekaw czy zwolennicy i sympatycy PiS godzą się z takim oczernianiem środowiska kapłanów w związku z pojawiającymi się przypadkami pedofilii, podczas gdy godzą się z równoważnym oczernianiem środowiska sędziów w związku z pojawiającymi się przypadkami wykroczeń i przestępstw (głównie wykroczeń), do tego w części dokonywanych przez sędziów w stanie spoczynku.

A
logika jest bardzo intuicyjna dla ludzi o choćby przeciętnym ilorazie inteligencji. Przykro mi stary. Może odnajdziesz sobie w społeczeństwie jakieś mniej wymagające zajęcie, to nie jest tak, że się do niczego nie nadajesz. Pozdro, ziom!


@szczotkadokiblazadlugie: Nie ma to jak merytoryczna odpowiedź ze strony wyborcy PiS xD Doskonale wiesz, Adamie, że zaprezentowana przez PiS argumentacja jest niepoprawna logicznie (zarówno w ujęciu semantycznym jak i syntaktycznym), dlatego stosujesz swój standardowy wybieg polegający