Wpis z mikrobloga

#andczejpoleca dziś troche informacyjnie o #vat i wysyłkach z #gearbest

---- > Xiaomi MiDrone 4K – przyszedł do mnie 7.07., niestety z powodu szczytu UNESCO w Krakowie nie miałem możliwości testować go, ponieważ obowiązywał całkowity zakaz lotów. Dron wysłany z GearBest 23.06. za pomocą PriorityLine, pojawił się w UK 04.07. – przesyłka dotarła do mnie bez VAT.

---- > Xiaomi Hulajnoga Elektryczna - przyszła do mnie dziś (17.07.). Przesyłka wysyłana z GearBest za pomocą pociągowego PriorityLine 12.06., 30.06. jako ostatni wpis w trackingu pojawił się Kazalińsk w Kazachstanie, po kilku dniach na GB pojawił się drugi tracking z UPS i dziś przesyłka dotarła bez VAT.

Testy obu zabawek dopiero gdy wrócę z wakacji ( ͡° ʖ̯ ͡°)

---- > Reszta w arkuszu porównań cenowych z #gearbest #banggood #ibuygou, zapraszam! LINK < -----

Moje krótkie recenzje: Xiaomi Mi Air 13, Xiaomi słuchawki Relaxed, Xiaomi Redmi Note 4X, Xiaomi mijia zestaw 6 w 1, Xiaomi kamera do monitoringu 360, Xiaomi Xiaofang, Xiaomi Redmi 4X, Xiaomi AMAZFIT.

BEZREF: MiDrone, Hulajnoga.
#telefony #promocje #xiaomi #gearbest #chinskiecuda #zakupyzchin #promocje #kupony #banggood
Dla zainteresowanych mój własny tag #andczejpoleca zapraszam do obserwowania lub czarnolistowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Andczej - #andczejpoleca dziś troche informacyjnie o #VAT i wysyłkach z #gearbest

...

źródło: comment_D2dvo60aD05BZNp4L8X6eHuJskOu7fij.jpg

Pobierz
  • 47