Wpis z mikrobloga

W dniu dzisiejszym zaczęły się prace nad sceną główną PGL (w środę planowo ma być już prawie gotowa).
Ekipa odpowiedzialna pracowała m.in. nad IEM Katowice 2013.

Czy wszystko będzie działać wyśmienicie? Powinno, lecz nie będzie to poziom ostatnich IEMów :(

#pgl #major #csgo #krakow #pgl2017 #major2017 #pglkrakow #himiodzio
Himiodzio - W dniu dzisiejszym zaczęły się prace nad sceną główną PGL (w środę planow...

źródło: comment_7UwH9EJVgNPWYfb5XZLjoVUPcR51hz8L.jpg

Pobierz
  • 21
@WronaReload: nie będzie więcej ludzi niż na IEM, bo IEM to ogromna impreza, gdzie druga połowa ludzi siedziała na expo (a trzecia połowa czekała w kolejce by wejść). Tutaj będzie tylko oglądanie meczy z trybuny i nic więcej

@WronaReload: Jeśli IEM policzymy z expo, to nie będzie więcej osób.

A co ma nie działać wyśmienicie? Ludzie pluli się podczas IEMu, że czasem chwile dźwięk był za cicho, że przez chwile coś dziwnie było słychać - wtedy za całość była odpowiedzialna ekipa z ogromnym doświadczeniem (tym razem jest to ekipa z doświadczeniem tam jakimś, ale czy wielkim?).
Liczę, że wszystko będzie git, ale jednak jest spora szansa, że mogą wystąpić
@metroboomin: Robią, robią, tego zaprzeczyć nie mogę... Jednak organizacja tego eventu, to trochę inna sprawa ;).
Znasz rozmieszczenie stref? Jest 5 dni do eventu - zdradzę Ci, że pewne osoby też jeszcze nie znają ;)
@Piaer: pgl to major, wiec to tez ogromna impreza, iem stracil tytul majora 3 lata temu

biore pod uwage tylko cs go, sram na jakies ekspo i ligi rakuw


@Himiodzio: na kazdym tureniju jest cos nie tak, z tego co pamietam to na ostatnim turneju PGL bylo super i byly nawet te customowe rekawiczki (nim valve wprowadzilo je naprawde), takze o pgl chyba zlego slowa powiedziec nie mozna?
@WronaReload: Co do IEMu, stracił on majora też dlatego, że Valve wprowadził zmianę - jeśli impreza ma być majore, główną grą musi być wyłącznie CS GO (wtedy IEM miał 3 główne gry).

Jest duża szansa, że ranga majora wróci na IEM Kato (w tym roku sprawdzono rozwiązanie, gdzie CS GO ma prawie osobny turniej, a trzeba jeszcze przypomnieć, że LoL właśnie wyleciał z IEMu).
Co do samego expo, jednak czasem fajnym rozwiązaniem jest dodanie jakiejś mini atrakcji - przykładowo, średni mi się chce 11h siedzieć w jednym miejscu (wolę się 2-3 razy w ciągu dnia przejść i zobaczyć co się ciekawego dzieje w expo).
@WronaReload: Co do samego PGL w sumie nie (ale szkoda, że nie da się naprawić błędu HUDu z broniami :/).
Co do organizacji odpowiedzialnej przy PGL, nie mogę napisać "nie", ale też nie mogę stwierdzić od razu "tak".

Żeby też nie było, życzę jak najlepiej, sam chcę jak najwięcej takich eventów u nas w kraju.
Mam jednak pewne obawy, którymi się z Wami podzieliłem ;)
@Shomon: zdjecie pewnie z twittera jak sie rozkladaja, bo tam jest duzo takich rzeczy ;)
@Himiodzio: 2019*, mb, starosc, ehhhhh, zobaczymy jak pojdzie im wypelnianie taurona, bilety dalej sa dostepne w sprzedazy, wiec troche mnie to martwi
watpie, ze sam cs go wypelni caly spodek
@WronaReload: Bilety które są w sprzedaży, to bilety "ze zwrotów" + trochę dodatkowych (czyli dodatkowa pula + te które nie zostały opłacone etc... w ostatniej turze).
Z pogłosek: trochę ich zostało, ale podobno są zadowoleni ze sprzedaży (czyli powinno być zajęte min. 3/4 "dostępnego" Taurona) :)