Wpis z mikrobloga

@Mastersoon: dlaczego nie oznaczyłeś mnie w poście https://www.wykop.pl/wpis/25396733/dzisiaj-o-20-na-discord-morningmarketcall-spotykam/ tylko bezczelnie go skopiowałeś i zedytowałeś? Kanał jest darmowy, więc proszę Cię nie kłam.

Jeśli nie podoba Ci się ten kanał to go nie obserwuj, jeśli nie podoba Ci się treść, którą zamieszczam wpisz mnie na czarną, jeśli masz ze mną jakiś problem napisz mi to albo jw wpisz mnie na czarną, ale proszę Cię o jedno NIE KŁAM.

Mam nadzieję, że usuniesz ten post bo jest niepoważny. Jeśli masz zamiar nadal kręcić gunwo burzę rób to bez mojego udziału.

#kryptowaluty #bitcoin #morningmarketcall
  • 55
  • Odpowiedz
Dla mnie to oszustwo, manipulacja i naciąganie naiwnych.


@pawlo74: dla mnie to się nazywa handel niczym się to nie rózni od kupowania złota czy paliwa na foreksie. Tylko sie nazwy skrótów z GLD OIL na jakiś szit zmieniają nic więcej,

tutaj przyznajesz się otwarcie do tego, że nie wierzysz w to a tylko kupujesz aby sprzedać z
  • Odpowiedz
@pawlo74: @WeselnyGiermek00: co to za gównoburze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
chyba nie od dzis wiadomo ze szity służą do trzepania kasy i nic więcej, jeden woli pracować trzy miesiące na 1 BTC drugi sobie kupi XRP i zarobi na nim na 1 BTC gdzie jest różnica? bo ja nie widzę żadnej. niech każdy robi ze swoimi pieniędzmi co chce.

to co się kreci wokół BTC to żart i nie dziwie się, że ludzie przechodzą na inne szity, średnio co parę miesięcy dump -40% bo ktoś straszy forkiem ^^

ludzie widzą potencjał w krypto chcą w to inwestować, ale widzą
  • Odpowiedz
@Smule: alty nie są dla nowych a jeżeli nowy wchodzi to niech wie z czym ma do czynienia żeby nie było płaczu bo na końcu pojawiają się żałosne wpisy z pytaniem dlaczego banki nie używajo jeszcze xrp ;)
  • Odpowiedz
PS w przeciwieństwie do społeczności BTC, community 99% szitów zyje ze sobą zgodnie i nie kręci afer ani nie cenzuruje.


@Smule: pewny jesteś? Wczoraj ktoś mi napisał, że został zablokowany. Napisał, że przynajmniej szanuje to że ja nigdy nikogo nie blokuję. Kłamał?
  • Odpowiedz
PS w przeciwieństwie do społeczności BTC, community 99% szitów zyje ze sobą zgodnie i nie kręci afer ani nie cenzuruje. da sie? da sie


@Smule: no jak nie ma się z kim kłócić to fakt żyje się w zgodzie jak cholera. Mój brat też z panną się nie kłóci, bo... bo jej nie ma :D hahaha ( ͡° ͜ʖ ͡°) - tak jest z szitami
  • Odpowiedz
@WeselnyGiermek00: @pawlo74: pisze o grupach slack poszczególnych szitow :) nie kłócą sie bo nie mają o co, kazdy ma jeden cel zrobic jak najwiecej kasy.

ja mlody czlowiek jestem, jeszcze student, myslisz ze mi sie chce do roboty isc i ciułać 2 miechy żeby kupić 1 btc? wole wydać kase na inne rzeczy. I kupie tego BTC i tydzień później dump -30% bo znowu straszą kolejnym forkiem :)
  • Odpowiedz
1 BTC 100x szybciej i mam w to dupie czy będzie fork czy nie, niech spada btc do 500$ mnie to nie obchodzi :)


@Smule: właśnie o tym mówię BTC już Cię nie obchodzi i to jest niebezpieczne bo co zrobisz jak nie będzie BTC a szity na pysk dlatego, że skończą się frajerzy, którzy uwierzą że szit kupiony od Ciebie ma wartość?
  • Odpowiedz
@pawlo74: Frajerzy wierzący, że XRP i inne szity mają jakąś wartość zawsze będą :)

poza tym przy moim stylu grania (nie trzymam nic longterm, ostatnio wskakuję na parę godzin na oczywiste ruchy, gdzie jest prawie pewny zarobek, ża duże ryzyko trzymać coś na dłużej) jestem w stanie ewakuować się do BTC w 5 minut :)
  • Odpowiedz
pisze o grupach slack poszczególnych szitow :) nie kłócą sie bo nie mają o co, kazdy ma jeden cel zrobic jak najwiecej kasy


@Smule: Nie wiesz co jednak #!$%@? tak nie jest tak przeleciałem pamięcią to jest tak, że jak cena leci do góry to każdy sie lubi w tych szitach liza sobie buty normalnie ale...
ale ... jak juz cena zaczyna lecieć w dół to się zaczyna bagholder show... Cena spada to dev już taki zajebisty nie jest,piszą że #!$%@? kasę skamuje ludzi.
Krypto komunity dzieli monety na dwa typy:
a) dało zarobić =
  • Odpowiedz
Frajerzy wierzący, że XRP i inne szity mają jakąś wartość zawsze będą :)


@Smule: a czy na tulipany nadal jest taki popyt? ;) NIE frajerzy zawsze kończą się i jeżeli za szitem nie stoi nikt to znika na dnie coinmarketcap. Może nie umiera bo zawsze znajdą się jacyś bagholderzy ale dogorywa bardzo długo.
Widzisz Ty teraz nie zdajesz sobie sprawy z tego, że zarabiasz dzięki temu, że bitcoin istnieje i
p.....4 - > Frajerzy wierzący, że XRP i inne szity mają jakąś wartość zawsze będą :)
...

źródło: comment_jkxd4huTh7uC2KNEu3xebv4kRKfiV4MD.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@pawlo74: Czy ja napisałem, że nie wierzę w BTC? Wierzę w to i moim celem jest mieć jak najwięcej BTC a nie złotówek ;) Fiat mnie nie interesuje, jeszcze nie zamieniłem i nie mam zamiaru zamieniać najmniejszej części moich BTC na usd/pln/euro. Spadki mnie kompletnie nie ruszają :)

a czy na tulipany nadal jest taki popyt? ;) NIE frajerzy zawsze kończą się i jeżeli za szitem nie stoi nikt to
  • Odpowiedz
@Smule: dlatego o bitka trzeba dbać. Kto chce niech bawi się na altach jeżeli lubi ryzyko ale nowy niech lepiej zaczyna od kryptowaluty, która ma szanse przetrwać żeby nie zraził się do krypto świata całkowicie.
  • Odpowiedz
PS w przeciwieństwie do społeczności BTC, community 99% szitów zyje ze sobą zgodnie i nie kręci afer ani nie cenzuruje. jeszcze nie widziałem szita który by był podzielony na dwa obozy. da sie? da sie


@WeselnyGiermek00: @Smule:

Ile ja się w 2013 roku naczytałem tematów na bctalk-u, to stwierdzam, że kość niezgody przy btc to mały pikuś w porównaniu do niektórych shitów. Często jest kilka obozów, hashrate sieci
  • Odpowiedz