Wpis z mikrobloga

@Mastersoon: dlaczego nie oznaczyłeś mnie w poście https://www.wykop.pl/wpis/25396733/dzisiaj-o-20-na-discord-morningmarketcall-spotykam/ tylko bezczelnie go skopiowałeś i zedytowałeś? Kanał jest darmowy, więc proszę Cię nie kłam.

Jeśli nie podoba Ci się ten kanał to go nie obserwuj, jeśli nie podoba Ci się treść, którą zamieszczam wpisz mnie na czarną, jeśli masz ze mną jakiś problem napisz mi to albo jw wpisz mnie na czarną, ale proszę Cię o jedno NIE KŁAM.

Mam nadzieję, że usuniesz ten post bo jest niepoważny. Jeśli masz zamiar nadal kręcić gunwo burzę rób to bez mojego udziału.

#kryptowaluty #bitcoin #morningmarketcall
  • 55
  • Odpowiedz
@pawlo74: Co :D ? nie zauważyłem... może ktoś kogoś wyzywał i tyle ? hamstwo trzeba tępić : )

Ja tam kolegów z ICO troluje czasmi a banika nie mam i co da się ? tylko moze kultury trzeba Ciut mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pawlo74: > wyjmujesz mi coś z ust czego nie powiedziałem? Czy mi się tylko wydaje? :)

tak sugerujecie ze jest naganiaczem fajnie wychodzi to jest jak dowcip z portfelem jeśli kojarzysz - "niesmak pozostał" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
życie zweryfikuje rożnie bywa


@WeselnyGiermek00: to będziesz miał duży problem. Jak wskoczyć w szita i którego wybrać bo jest ich już prawie tysiąc. Nie oszukuj siebie i innych jest i będzie tylko jeden król i nic tego nie zmieni. Najpotężniejsi ludzie naświecie nie mogą z tym nic zrobić, więc zapomnij już. No chyba, że chodzi Ci o oszukanie naiwnych sprzedanie im szita i zamianę na BTC albo fiata to co
  • Odpowiedz
@pawlo74: > Nie oszukuj siebie i innych jest i będzie tylko jeden król i nic tego nie zmieni.

@pawlo74: w krypto jest pewne to, że niczego nie możesz być 100% pewien i tego nawet czy BTC za 10lat bedzie w top 10 ( ͡° ͜ʖ ͡°) a czemu ? To proste firmy które nie kierują sie dobrem klienta tracą rynek. Renek jest nieubłagany jeszcze
  • Odpowiedz
@uzamkniete: umieszczę tu wpis bo nie skończyłem pisać a już został usunięty

@Mastersoon: tu chodzi nie tyle czy uda się ich przekonać ale o nowych aby mogli uczyć się i wyciągać wnioski na podstawie dyskusji. Nic się nie nauczą jeżeli usuniesz/ocenzurujesz. To będzie zawsze tylko Twoja prawda. Niech druga strona ma prawo wypowiedzieć się.Prawda broni się sama. Nie trzeba siłowych rozwiązań stosować. W życiu realnym prowadzi to do
  • Odpowiedz
PS: teraz nie kupuje żadnych szitów czekam na krew w okolicach 50-60 mld ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale potem coś kupie by sprzedać na odbiciu : ) za więcej BTC.


@WeselnyGiermek00: tutaj przyznajesz się otwarcie do tego, że nie wierzysz w to a tylko kupujesz aby sprzedać z zyskiem. To jednosnaczne niemal z powiedzeniem. Wiem, że to co wam sprzedaje jest nic nie warte ale dopóki
  • Odpowiedz