Wpis z mikrobloga

@Mastersoon: dlaczego nie oznaczyłeś mnie w poście https://www.wykop.pl/wpis/25396733/dzisiaj-o-20-na-discord-morningmarketcall-spotykam/ tylko bezczelnie go skopiowałeś i zedytowałeś? Kanał jest darmowy, więc proszę Cię nie kłam.

Jeśli nie podoba Ci się ten kanał to go nie obserwuj, jeśli nie podoba Ci się treść, którą zamieszczam wpisz mnie na czarną, jeśli masz ze mną jakiś problem napisz mi to albo jw wpisz mnie na czarną, ale proszę Cię o jedno NIE KŁAM.

Mam nadzieję, że usuniesz ten post bo jest niepoważny. Jeśli masz zamiar nadal kręcić gunwo burzę rób to bez mojego udziału.

#kryptowaluty #bitcoin #morningmarketcall
  • 55
  • Odpowiedz
@uzamkniete: wybrałeś sobie towarzystwo powtarzam. Nie miej o to pretensji, że teraz ludzie kojarzą Cię z nimi. Miałeś szansę szerzyć wiedzę tutaj ale wybrałeś inaczej. To Twój wybór, wolny świat.
  • Odpowiedz
@pawlo74: aha... Dzięki Melomanie. Spotkania, które organizuje są darmowe i dla wszystkich. Dzielę się wiedzą tutaj i na innych kanałach. Będę to robił dalej ponieważ jest pewna grupa zainteresowana tematem. A jeśli traktujesz mnie jak złodzieja to szczerze Ci współczuję.
  • Odpowiedz
wybrałeś sobie towarzystwo powtarzam. Nie miej o to pretensji, że teraz ludzie kojarzą Cię z nimi. Miałeś szansę szerzyć wiedzę tutaj ale wybrałeś inaczej. To Twój wybór, wolny świat.


też kiedyś jeździłem i handlowałem z Cyganami a ludzie myśleli, że jestem też złodziejem.
  • Odpowiedz
@uzamkniete: problemy z czytaniem albo interpretacją. Nie ważne. Byłem zainteresowany tym co chcesz przekazać. Wszedłem zobaczyłem i podziękowałem, nie chcę być kojarzony z naganiaczami, oszustami i ludźmi bez kręgosłupa moralnego. Jeżeli Tobie to nie przeszkadza to nie miej pretensji.
Z jednym z najgorszych ludzi w tym towarzystwie znam się od lat i już dawno zerwałem z nim kontakt.
  • Odpowiedz
@pawlo74: chciałem przypomnieć, że sam namawiasz do zakupu bitkojna od dłuższego czasu. Nie siedzę wszystkich Twoich wpisów, więc nie napiszę, że przy 11,5k też. Ale w bitkojn stracił od szczytu 30% i nie wypominam Ci tego. Mimo, że pewnie masz udział w tym, że ludzie stracili. Więc razem ze swoim kolegą @Mastersoon (który nie ma jaj, żeby napisać do mnie) dajcie sobie święty spokój. Nie kręćcie gówno burzy.
  • Odpowiedz
@uzamkniete: wybrałeś sobie towarzystwo powtarzam. Nie miej o to pretensji, że teraz ludzie kojarzą Cię z nimi. Miałeś szansę szerzyć wiedzę tutaj ale wybrałeś inaczej. To Twój wybór, wolny świat.


@pawlo74: odlot :D... chłopak robi AT dla innych = naganiacz, hahaha.... :D
  • Odpowiedz